Survivor'da Bozok Hasan'a Saldırdı

Survivor All Star'da bu hafta kim elenecek diye beklerken sms'e çıkan iki yarışmacı tartıştı.Bozok Hasan'ın üzerine yürüdü.

Survivor 2015 All Star eleme gecesi öncesinde Bozok ve Hasan son bölümde birbirlerine girdiler. Bozok Survivor adasında bugüne kadar yaşanan en çirkin ve en küfürlü kavgaya imza attı. 36. Bölümdeki ödül oyununu kaybetmenin faturasını önce Begüm'e ardından da Hasan 'ı kesip üstüne yürüdü. 

Survivor all star ada konseyinde elenmek üzere adı yazılan Bozok ve Hasan kavgası gecenin olayı oldu. Bozok oyunu kaybedince önce Begüm 'ün üstüne yürüdü ve genç kızı gözyaşları içinde bıraktı. 
Hasan araya girince de Bozok tüm kinini ona kustu. O anlardan sonra Bozok 'un çirkin küfürlerle dolu kavgası ekrana yansıdı. 

BOZOK HASAN 'A KÜFÜRLER ETTİ

Hasan 'ın üstüne saldıran Bozok 'B.k herif' diyerek arka arkaya küfürler savurdu. Hasan kavgaya prim vermeyip 'üslubuna dikkat et" deyince Bozok daha da çıldırdı ve 'Üslupmuş bildiğin tek b.k üslup. Başlarım senin üslubuna' diyerek daha da çirkinleşti.

Turabi Hasan'ın üstüne giden Bozok 'u boğazından yakalayarak engelledi. Turabi'nin o anlarda kavgayı teşvik edercesine 'Bağır ama vurma sakın' sözleri kameralara yansıdı. 

Hasan 'ın üstüne küfürlerle yürüyerek şoke etti. Hasan'ı dövmesine ramak kalan Bozok Acun Ilıcalı 'dan uyarı yedi. Begüm ise Bozok 'a ne kadar büyük terbiyesizlik yaptığını anlatmaya çalıştı. Ancak Bozok yine çirkinliğe devam edip Begüm 'e saldırdı. Acun Ilıcalı 'nın uyarısı ile oyun sonrası bu kavgada o noktada bitti. Yorum Gönder

Etiketleri :