Survivor All Star'da Sürpriz Eleme! Kimsenin Beklemediği İsim Adaya veda etti

 Tüm yarışmacılar halk oylamasına göre kimin gideceğini merak ederken, Acun Ilıcalı'dan üzen açıklama geldi. Ünlüler arasında gerçekleşen eleme heyecanında, midesindeki sağlık problemlerinden ötürü düzenli yemek yemesi gereken Ahmet Dursun'un, Survivor All Star yarışma kuralları gereği mümkün olmayan bu durumundan ötürü doktorların da tavsiyesi üzerine yarışmadaki macerası sonlandı.

Acun Ilıcalı durumu şöyle izah etti; Biliyorsunuz Ahmet Dursun bugün doktor kontrolüne gitti. Yapılan doktor kontrolünde Ahmet Dursun'un midesindeki rahatsızlığın ciddi olduğu ve belirli aralıklarla yemek yemesi gerektiği söylendi. Yarışma gereği belirli aralıklarla yemek yemesi mümkün değil. Bu yüzden Survivor All Star'dan ayrılması gerekiyor. Bizim için sağlık çok daha önemli olduğu için Ahmet Dursun'un yarışmaya devam etmemsi gerekiyor.' diye konuştu.

Bunu duyan Survivor All Star yarışmacıları şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ahmet Dursun'un yarışmacı arkadaşları Merve Aydın ve Almeda gözyaşlarına hakim olamadı.Yorum Gönder

Etiketleri :