Acun Turabi'nin Hareketlerine Acımadı Diskalifiye Etti

Acun Turabi'yi oyunlardan diskalifiye etti.Survivor All Star yarışmasında Acun Ilıcalı Turabi'nin hareketlerine sinirlenerek oyunlardan diskalifiye etti.

Acun, Turabi'yi anında kovdu! Turabi Diskalifiye Oldu - 2015 Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalardan biri olan Survivor ALL-STAR 2015'de şok gelişme yaşandı. Programın yönetimini gerçekleştiren Acun ılıcalı yarışmanın en çok reytinge sahip ismi Turabi'yi yarışmalardan men etti.
 
Survivor All Star'da her hafta birisiyle mesele çıkartan Turabi bir defa daha diskalifiye bulunduğu için Acun Ilıcalı yönünden ceza verildi. Acun Ilıcalı yapmış olduğu açıklamada, benzer yarışmacının 3 yanlış devinim yapmış olduğu için  bundan sonra yalnız yarışmadan diskalifiye edilmesinin söz mevzusu olamayacağını ve 1 hafta süresince Turabi'nin yarışmalardan men edildiğini söyledi. Turabi'nin bir daha bu biçimde bir davranış sergilerse yarışmadan eleneceğini izah eden Acun Ilıcalı, bunun son uyarı bulunduğunu söyledi. Survivor Turabi ve Doğukan sebep dövüş etti?

Survivor All Star'da bu haftaya Turabi ve Doğukan damgası vurdu. 20.bölümde ödül oyununu kaybeden Turabi çılgına dönüp, Doğukan'a saldırıyor Survivor 2015 All Star yarışmacısı 20.bölüm şoke etti. Doğukan Manço ile kıyasıya girmiş olduğu yarışı kaybeden Turabi Çamkıran iyi mi reaksiyon verdi? Geçen haftada Doğkan ile girmiş olduğu yarışları kaybeden Turabi bu sefer kaybetmeyi sindiremedi ve Doğukan'a saldırdı.

Turabi Çamkıran diskalifiye oldu iddiası doğru mu? Acun Ilıcalı iyi mi bir karar verecek? Daha öncesinde üç defa ikazda bulunmuş olduğu Turabi için ne karar verecek? İşte Survivor All Star 20.bölüm ile ilgili merak edilen bütün ayrıntılar burada! Survivor son bölümde Doğukan Manço ile tartışan Turabi Çamkıran onun üzerine yürüyüp dövmeye kalkıyor. Daha ilkin Acun Ilıcalı yönünden 3 defa uyarı edilen Turabi Çamkıran 'ın bu devinim yüzünden Survivıor 2015 'ten diskalifiye edilmiş olduğu öne sürülüyor. Survivor Turabi ile alakalı diskalifiye iddiası 28 Mart 2015 Cumartesi akşamı netlik kazanacak.

Cumartesi günü yeni kısmı ile ekrana istikbal Survivor All Star 'da seyirci şok olacak. Turabi Çamkıran 'ın kazanılmış olduğu oyunlar sonrası yapmış olduğu 'aduket' hareketini diline dolayan Doğukan Manço, kazanılmış olduğu ödül oyunu sonrasında benzer harketi Turabi'ye yapınca ortalık karışıyor.

Doğukan'ın bu hareketine sinirlenen Turabi Çamkıran rakibine ilkin top fırlatıyor, sonrada asabi bir biçimde Doğukan'ın üstüne yürüyor. Survivor All Star'da sinirler iyice gerildi. Survivor'da yarışmacılar, açlığın artarak çoğalması ile gerilmiş bir ortamda yarışmaya devam ediyorlar. Survivor All Star'da her gün yeni bir münakaşa yaşanıyor. Survivor'daki bu tartışmalar yalnız rakiple değil kendi ekip arkadaşları ile olabiliyor. Survivor All Star'ın 20. kısmı tanıtımında bu tartışmalar gözüküyorken Survivor Turabi'nin Doğukan Manço'ya yapmış olduğu hareketten sonrasında diskalifiye edilmiş olduğu anlamında iddialar var.Yorum Gönder

Etiketleri :