Samsung s6 ne zaman çıkacak ve özellikleri ne olacak diyenler buyursun

Samsung Galaxy S6'la alakalı beklentiler iyice arttı. Galaxy S5'ten sonra tüketicilerin S6'da olmasını istediği özellikler var. Şu zamana kadar çıkan sayısız söylenti ve sızıntı bu beklentileri karşılayacak bir telefon olacağını işaret ediyor.

Yeni amiral gemisiyle alakalı spekülasyonlar hız kesmeden devam ediyor.

 

Samsung Galaxy S6'la alakalı beklentiler iyice arttı. Galaxy S5'ten sonra tüketicilerin S6'da olmasını istediği özellikler var. Şu zamana kadar çıkan sayısız söylenti ve sızıntı bu beklentileri karşılayacak bir telefon olacağını işaret ediyor.

Project Zero kod adıyla sıfırdan tasarlanan Galaxy S6'da yekpare tamamı metal kasa olacağı ileri sürüldü. Kore'den gelen son haberlere göre Samsung kasa konusunda rotayı değiştirmiş olabilir. İşte bomba gelişmenin detayları...

Galaxy S6'da ne olacak

Ddaily.co.kr sitesinin raporu Galaxy S6'ya ışık tutabilir. Raporda belirtilenlere göre Galaxy S6 ve S6 Edge'te Note 4'e benzer metal çerçeve olacak. Her iki cihazın ön ve arka tarafında cam panel yer alacak. Kaynağa göre pil çıkarılmayacak.

Diğer bir deyişle Samsung Galaxy S6'da, daha önce iPhone 4/4S, LG Nexus 4 ve Sony'nin Xperia cihazlarındaki gibi cam arka panel bulunacak. Oppo R1C'in arkasında safir kristal cam panel bulunuyordu. Belki Samsung aynı taktiği yeni amiral gemisi (veya gemileri) için kullanabilir. Fakat bu durumda maliyet artacağı için Galaxy S6'nın fiyatı da artabilir. Ayrıca safirin işlemesi de zor. Ancak bu olasılığı es geçmek de olmaz.

Rapor açıkçası "Premium" amiral gemisi hattı ile orta segment hattını ayırt etmeyi düşündürüyor. Tabii ki bu iddiaların ne kadar doğru olduğu bilinmez. Samsung Galaxy S5 ve S4 için de farklı rivayetler söylenmesine rağmen telefonlar açıklandığında bazılarının yalan olduğu ortaya çıkmıştı. Neler olacağını ise MWC 2015'te göreceğiz gibi duruyor.

Hasan Uğur NayırYorum Gönder

Etiketleri :