Sgk Haberleri Ana Sayfa
Teknoloji:
İzlesene mp3 şarkı müzik indir. İzlesene video indir mp3'e çevir. İzlesene programsız şarkı müzik indir. İzlesene.com üzerinde yer alan video, mp3 gibi dosyaları nasıl indireceğinizi sizler için anlatıyoruz. Bu yöntemler ile istediğinizi kolaylıkla elde edebileceksiniz.

Türkiye" href="http://haber.sgk.net/haberleri/T%C3%BCrkiye">Türkiye'de açılmış olan en büyük izleme video paylaşım sitesi olarak karşımıza çıkan İzlesene.com 2006 senesinden bu yana hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. İzlesene.com sitesi üzerinden yayınlanan videoların seslerini mp3 formatında indirebiliyorsunuz. haber.sgk.net Bu videoları indirmek için siztlere haber.sgk.net olarak tavsiyemiz aracı proğramı kullanmamanız yönünde olacaktır.

Peki neler yapmak gerekiyor ?

Güvenlik gerekçesi ile dediğimiz gibi lütfen aracı proğramları kullanmıyorsunuz. Sizlere online şekilde özellikle Youtube, Sevenload, Myspace Dailymotion Vimeo Metacafe MyVideo, ve diğer tüm video izleme sitelerinde yer alan videoların tüm seslerini dilerseniz mp3 dilerseniz m4a aac mp4 avi ve mov olarak indirmenize olanak sağlıyor. Bunun için öncelikle aşağıdaki verdiğimiz bağlantıda yer alan siteye giriş sağlıyorsunuz. 

http://www.clipconverter.cc/tr/

Bu siteye Media Linki yazan yere seyrettiğiniz sitedeki videonun linkini yapıştırıp aşağıdan mp3 yada diğer seçenekleri seçiyorsunuz download dediğinizde istediğiniz ses formatında bilgisayarınıza kayıt edebiliyorsunuz. haber.sgk.net Özellikle sizler için araştıraak bulduğumuz bu siteyi test ettik ve indirdiğini gördük güvenle kullanabilirsiniz.

17 Nisan 2014 Perşembe 06:54

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
5437139401 7 ay önce

R19844

Facebook'un Yeni Uygulaması Rooms Nasıl Kullanılır?...
Sosyal Medya Sitesi Facebook internetteki bütün konuşmaların merkezi olma hedefini gerçekleştirmek üzere...

Haberi Oku