Google Twitter'ı Satın Alacak mı?

Gündeme düştüğü anda bomba etkisi yaratan Twitter satılıyor haberi herkesin ilgi odağı olmuş durumda.Peki Twitter'ı almaya kimin gücü yeter? Yada Kim Twitter'ı alabilir?

Twitter Satışa Mı Çıkarıldı?Twitter Satışa Mı Çıkarıldı? Sosyal medya devi Twitter bu günlerde zor zamanlar geçiriyor.Bir çok kullanıcı tarafından gün içerisinde ziyaret edilen ve çok yoğun bir trafiğe sahip olan sitenin satışa çıkarıldığı iddia edildi.Peki bu iddialar doğru mu?.Dünya devi Twitter gerçekten de satılıyor mu?.Peki yeni sahibi kim olacak?Dünyanın en büyük internet devi Google'nin yeni hamlesinin Twitter olduğu iddia ediliyor. Google, Twitter'i satın alacak haberleri yabancı basında manşetlerde. Dünyanın en büyük internet devi Google'nin yeni hamlesinin Twitter olduğu iddia ediliyor. Google, Twitter'i satın alacak haberleri yabancı basında manşetlerde.

Twitter, borsada ciddi bir ivme yakalayarak piyasa değerini 35 Milyar dolar'a taşıdı. Twitter tarafında hazır borsada da durumlar iyiyken, küçük şirketleri satın alıp kendi bünyesine katmasına alıştığımız Google, bu kez çitayı fazlasıyla yükseltti; Gözü Twitter'da! Barron's tarafından yayımlanan raporlara göre adı belirtilmeyen iki farklı sektörden şirket, Twitter'ı satın almak için acil toplantılar düzenlemiş. Sızıntılara göre, bu gizemli şirketlerden biri Google. Briefing.com'un haberine göreyse Twitter, kısa süre önce başarılı bir danışman işe almış ve satın alımlar konusunda adımları takip etmesi görevini vermiş.Yorum Gönder

Etiketleri :