Facebook Yavaş Telefonlar İçin Yeni Uygulama Çıkardı

Sosyal Medya devlerinden Facebook yeni bir uygulama ile telefonlarınız yavaş olsada facebook uygulamasını çalıştırmayı hedefliyor.

Facebook yeni bir uygulama ile, artık telefonunuz yavaş dahi çalışsa ya da işletim sistemi ile alakalı sorunlar yüzünden hiç çalışamasa bile, telefonunuz facebook uygulamasını çalıştıracak!

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, kurucusu olduğu Facebook'ta hiçbir kullanıcının paylaşım yapmasının teknik aksaklıklar yüzünden engellenmesini istemiyor. Resmi olarak duyurusunu yaptığı Facebook uygulaması ile yavaş çalışan ya da Facebook'u çalıştırmayan işletim sistemleri için geliyor.

Facebook uygulaması, 1,44 milyar aktif kullanıcı sayısına sahip olan Facebook, uygulamasını geliştirmeye ve yenilikler eklemeye devam ediyor. Mark Zuckerberg yeni uygulaması Facebook Lite ile, yavaş mobil cihazlar ve Android işletim sistemine sahip telefonlar için geliyor. 1 MB'dan az olan indirme boyutuyla öne çıkan Facebook Lite, Asya, Afrika, Latin Amerika ve Avrupa için indirilmeye hazır.

 

 Yorum Gönder

Etiketleri :