Çalınan Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır? Facebook Şifremi Unuttum Nasıl Öğrenebilirim?Sosyal paylaşım sitesi Facebook'da hesabı olanlar özellikle son zamanlarda Facebook hesaplarını hacker diye adlandırılan kişilere kaptırıyorlar. Birçok kişi şifresini özel bir şekilde saklamasına haber.sgk.net rağmen kaptırırken birçoğu da almadığı önlemlerden dolayı hesabını kaptırıyor. Sizde mi Facebook hesabınızı çaldırdınız? O halde burada yer alan bilgilere göz atmalısınız.

İlk olarak belirtmeliyiz ki Facebook hesabı çalmak bir bilişim suçudur. Eğer Facebook hesabınız sizin için çok önemliyse öncelikle mutlaka bulunduğunuz İL, İLÇE'DE yer alan T.C. Mahkemelerine giderek haber.sgk.net  şikayet dilekçesi vermelisiniz.

Facebook şifrenizi geri almak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

Facebook> Yardım Merkezi > Güvenlik sekmesine tıklıyoruz ve Hesabım başka birisinin eline geçti ya da hesabımın şifresi çalındı diyoruz. Bu bağlantıları takip edip tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda 'Facebook Soru ve Cevapları henüz bu dilde bulunmuyor.  Sıkça Sorulan Sorular‘a bakın.” yazısına tıklıyorsunuz. Ve burada Şifremi unuttum. sekmesine tıklıyorsunuz ve şifreniz e-posta adresinize gelecektir.

Eğer e-posta adresinizde çalındı ise aşağıdaki yöntemi denemelisiniz.

Posta Adreslerinden Herhangi Birisine Mail Yoluyla İngilizce Olarak Derdinizi Güzelce Anlatmanız Gerekmektedir.

[email protected]
[email protected]
[email protected]Yorum Gönder

 1. uğur yağcı diyor ki:

  Şifremi unutum geri almak ıçin n ap m am l a z ı m

  1. cihan mıdık diyor ki:

   şirfem unuttum nasl geri alabilirim facebookmu giremiyorum lütfen bana yardım edebilirmisiniz

   1. kader türk diyor ki:

    şifremi unutdum facebook gerı almam için ne yapmam gerekıyor

    Etiketleri :