Sgk Haberleri Ana Sayfa
Tc kimlik numarası ile ssk sorgulama, tc kimlik numaralarını kullanarak bir şifreye bağlı kalmaksızın sizler sigorta hizmet gün toplamlarınızı öğrenebileceğinizi biliyor musunuz? Haber.Sgk.Net adresi üzerinden sorgulamanın nasıl yapıldığını size anlatıyoruz.

Türkiye'de teknoloji son on yılda inanılmaz şekilde gelişmeye başladığından beri, devlet siteleri de bu gelişime ayak uydurarak bizlere inanılmaz kolaylıklar sağlamaktadır. Haber.SGK.Net adresi üzerinden şimdi sizlere sadece tc kimlik numaraları kulanılarak nasıl ssk gün sorgulaması yapılıyor onu detaylı olarak anlatmaya çalışalım.

Öncelikle internet erişimi olan bir bilgisayardan BURADAKİ ADRESE giriş yapıyorsunuz. GİRİŞİNİZ BİTTİKTEN SONRA ÜST TARAFTAN sizlere otomatik olarak T.C kısmı gelecek, sizler diğer yerlerini manuel olarak kimlikteki bilgilerinzle birlikte dolduracaksınız en son güvenlik kodunu da girdikten hemen sonra sayfanın en altında bulunan sorgula butonuna basarak sisteme giriş yapacaksınız.


Sisteme giriş yaptıktan hemen sonra sağ alandan Hizmet Bilgisi 4A seçeneği ile gün toplamlarınızı sorgulayabilir, bilgisayarınıza indirebilir, çıktı alabilirsiniz. Hemen aşağıya sizler için bu giriş yapılacak adresin resminide ekliyoruz değerli haber.sgk.net kullanıcıları buna göre giriş yapacaksınız.


HABER.SGK.NET


16 Şubat 2014 Pazar 23:56

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

TC İLE SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA İŞLEMLERİNİ...
Türkiye vatandaşlarına ait herkese ayrı ayrı olarak verilen tc kimlik numaraları ile sizler saniyeler içinde...

Haberi Oku