Sgk Haberleri Ana Sayfa
Ssk gün toplamı sorgulaması işlemlerinizi sitemiz üzerinden güvenle yapabilirsiniz. Bu yapacağımız sorgulamalardan sonra elinizde net olarak kaç gün sigortalı olduğunuzu gösterir bir rakkam olacaktır. Peki ya ne zaman emekli olacağım sorunuz için haber.sgk.net adresindeki bu haberimizi lütfen takip ediniz...

Sitemize info@sgk.net adresinden ulaşan sayın Ali Atmaca bizlere şu soruyu yöneltmiştir. " Merhabalar ben Ali Atmaca benim toplamda 4865 gün sigortalılık primim ve ödemem var diğer bilgilerim aşağıdaki gibidir acaba ben ne zaman emekli olabilirim.

Doğum Tarihim :04.05.1968
İşe giriş tarihim: 04.06.1986
Toplam GÜn 4865
Askerlik 18 ay yaptım ama borçlanmadım daha
Sakatlığım ya da maluliletim erken yaşlanmam yok lütfen bana hesaplama ile ilgili yardımcı olur musunuz ? Teşekkür ediyorum ALİ ATMACA

Merhabalar Sayın ATMACA

Aslında bu konumuzun altında yer alana otomatik hesaplayıcıyı kullanarak ne tolarak ne zaman emekli olacağınız hususunu kendiniz de hesaplayabilirsiniz ama biz size yardımcı olalım ve bilgileriniz tam oludğuna göre hesaplama yapalım.Yukarıda gördüğünüt şekilde verdiğiniz bilgiler ışığında emekliliğinizi sitemiz üzerinden sorguladık. Sayın atmaca siz, 3 yıl 1 ay 18 gün mecburen yaşı bekleyeceksiniz ve eksik kahan prim gün sayınız ise 75 gün olarak görünüyor. Askerlik borçlanmasınıda biz 360 gün olarak hesaplamalara dahil ettik bilginiz olsun.

Acaba ben ne zaman emekliyim ne zaman emekli olabilirim hesaplama ve online şekilde yapılacak sorgulamalara güvenilir ve net şekilde nereden, hangi web adreslerinden ulaşabilirim diyenler için haber.sgk.net sitesi resimli olarak açıklamalı şekilde bu konudan bilgiler sunuyor.

Prim günlerini doldurmuş ve yaşa takılmış olan kısaca EYT olarak adlandırılan kişiler için sitemiz üzerinden Erken Emeklilik haberlerini günbe gün sunuyoruz. Erken emeklilikle ilgili haberlerimizi aşağıdaki linklerimizden okuyabilir ve alabilirsiniz.

SİTEMİZDEKİ EYT Emeklilikte Yaşa Takılanlarla İlgili haber başlıkları

EYT HABERLERİ SON GELİŞMELER

EYT HABERLERİ YAŞA TAKINANLARDA MART DURUMU GELİŞMELERİ

Bunlar önemli bağzı haber başlıklarımızdı. Gerek Emeklilikte yaşa takılanlar gerek ise normal şekilde prim ödeme gün sayıları dolanlar ne zaman emekli olabilirim ne zaman emekliyim emekliliğime kaç gün kaç ay kaldı gibi soruları artık sormayacaklar.

Sitemiz HABER.SGK.NET üzerinden online şekilde emeklilik hesaplamalarınızı yaparak kaç gün kaç ay kaldı gibi sorularınaza net cevaplar bulabileceksiniz. Tüm hesaplamalar sgk.gov.tr altyapısı kullanılarak yapılıyor ve tamamen güvenlidir.

Aşağıdaki emeklilik hesaplamalarınızı yapabileceğiniz formu sunuyoruz. Bu forumda yer alan şekilde sizler ilk sigorta gün başlangıc tarihinizi ve diğer bilgileri eksiksiz olarak dolduracaksınız ve akabinde hesapla butonu ile net olarak emekliliğinize ne kadar kaldığını bulabileceksiniz.

Konuyla alakalı sorun ya da sıkıntı yaşayan kişiler lütfen sitemizin bu konusu altından bizlere sorununuzun detayı, ve iletmek istediğiniz sorularınız için yorum yapınız.

Herkese hayırlı günler diliyorum. Takipte kalın. 13.03.2014:11:35 Güncelleme

NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM OTOMATİK HESAPLAMA

AŞAĞIDA YER ALAN FORUMDAN YARARLANARAK NE ZAMAN EMEKLİ OLACAĞINIZI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. TÜM VERİLER GÜVENLİDİR VE ALT YAPI OLARAK SGK.GOV.TR EMEKLİ HESAPLAMASI ALINMIŞTIR. Bu konu ile alakalı her türlü görüş öneri ve sorularınızı bize bildirin.

16 Mart 2014 Pazar 23:30

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ramazan c 8 ay önce

2004 2006 arazi askerlik yaptim ne kadar ödemek lazim

Misafir Avatar
e.cakmak 8 ay önce

2010 doğum borçlanmak var ne kadar ödemek lazim

Misafir Avatar
hüseyin ortabay 8 ay önce

15 kasım 1993 tarihinde memur oldum askerlik borçlanmamıda yaptım ne zaman emekli olabilirim

Ssk No İle Hizmet Sorgulama
Ssk No ile hizmet dökümü tc ile şifresiz sorgulama işlemleri

Haberi Oku