Volkan Demirel Fenerbahçe'den ayrılıyor mu?

Son maçlardaki yediği hatalı goller ile tepki çeken Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel'in ''Her yerde küfür yiyorum bırakayım da herkes rahatlasın'' dedi.

Futbolun nankörlükler ile dolu bir meslek olduğunu her sene bir takımın bir oyuncusundan görüyoruz.Takım iyi ise iyisin kötü ise baş düşmansın.Bu durumu bu sene yaşayan ve yaptığı kurtarışlar ile pek çok maçta takımını kurtaran Fenerbahçenin kalecisi Volkan Demirel furbolu bırakmanın eşiğine geldi.

Balıkesir maçında yediği hatalı gollerden sonra özür dileyen, kimseyle fazla konuşmayan milli kaleci, Erciyes maçında taraftardan tepki görünce çıldırdı. 

Volkan'ın, "Her yerde küfür yiyorum. Kendi taraftarım bile bana tepki gösteriyor. Her kaleci hata yapabilir. Sanki bütün dünya bana karşı. Bari futbolu bırakayım da herkes rahatlasın" dediği ve yurt dışından bir takıma giderek Türkiye'deki stresten uzaklaşmak istediği iddia edildi.

Tecrübeli file bekçisinin takım arkadaşları ise, "Kızgınlıkla böyle şeyler söyledi. Biz Volkan'a güveniyoruz" dediler.Yorum Gönder

Etiketleri :