Sneijder ''Antreman Yapmıyoruz ki Dedi Ortalık Karıştı

Galatasaray'ın Hollandalı yıldız futbolcusu Sneijder, Atletico Madrid maçı sonrasında ''Sahada tek bir takım vardı oda Atletico'ydu.Bu durumunun psikiloji ile alakası yok.Antreman yapmıyoruz ki'' dedi ve ortalık karıştı.

Sarı kırmızılıların efsane futbolcusu Arif Erdem bu sözlere çok sert tepki gösterdi: "Sneijder bu lafları Hamza Hamzaoğlu varken niye söylemedi. Çok ayıp etti."

Atletico Madrid maçında kaleci Muslera ile birlikte ayakta kalan iki isimden biri olan Galatasaraylı Wesley Sneijder, 2-0 kaybettikleri karşılaşmanın ardından olay yaratan açıklamalarda bulundu.

İsim vermeden eski teknik direktörleri Hamza Hamzaoğlu'nu ve bu maçta geçici olarak takımın başında yer alan Claudio Taffarel'i eleştiren Sneijder, şunları söyledi:

"İyi futbol oynamazsan ve sonuçları da alamazsan, ilk önce hoca kovulur. Bu böyledir. Daha çok çalışmamız, idman yapmamız ve kendimizi geliştirmemiz lazım. Sahada tek bir takım vardı, o da Atletico'ydu. Takım olamıyoruz, takım olmalıyız. Psikoloji ile alakası yok. Antrenman yapmıyoruz ki."

ARİF ERDEM: ZAMANINDA SÖYLESEYDİ ALNINDAN ÖPERDİM

Sneijder'in bu sözleri anında yankı buldu ve NTV spor canlı yayınında karşılaşmayı yorumlayan Galatasaray'ın efsane isimlerinden Arif Erdem, Hollandalı futbolcuya büyük tepki gösterdi.

Wesley Sneijder'in Hamza Hamzaoğlu sayesinde Galatasaray'da kaldığını öne süren Erdem, "Sneijder bu lafları zamanında söyleseydi alnından öperdim. Hamza hoca varken niye söylememiş! Bunu sadece Türkiye'de söyler, Avrupa'da söylesin böyle bir şeyi bakalım! Sneijder çok ayıp etmiş, hiç yakıştıramadım. 

"MUSTAFA DENİZLİ ARTIK SNEIJDER'E NASIL GÜVENEBİLİR!"

"Prandelli varken Sneijder gönderilme noktasına gelmişti, Hamza hoca geldi ne yaptı; onu kucakladı ve takımda kalmasını sağladı. Sneijder için talihsiz bir açıklama. Diyelim ki yarın Mustafa Denizli geldi, onu da gönderdiler. Onun için de böyle der mi? Mustafa Denizli artık Sneijder'e nasıl güvenebilir!"Yorum Gönder

Etiketleri :