Robin Van Persie Müslüman Olan Eşi Sayesinde Fenerbahçe'yi Tercih Edecek

Hollandalı yıldız futbolcu Robin Van Persie'nin Müslüman olan eşi sayesinde Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığı belirtildi.

Gelecek sezon "top-klas" bir golcü alacağı iddia edilen Fenerbahçe için hergün yeni bir iddia gündeme geliyor. Son iddia ise The Sun gazetesine ait.

İngiliz tabloid gazetesi, "Robin van Persie yabancı kulüplerin istek listesinde ilk sırada" şeklinde verdiği haberinde Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldız için artık gün saydığını iddia etti. Fenerbahçe'nin Feyenoord'a gitmeye hazırlanan Dirk Kuyt'ın yerine yine bir Hollandalı yıldız istediğini 2016 yılına kadar United ile sözleşmesi bulunan van Persie'yi ikna etme konusunda ise hiç zorluk yaşamadığını yazdı. Gazete eşi Müslüman olan ve Türkiye hakkında geniş bir bilgi ağına sahip olan van Persie'nin Ağustos ayında 32 yaşına gireceğini, United'tan sonra futbolun sadece para olarak var olduğu Arap ülkelerine gitmek yerine İstanbul'a giderek mutlu bir emeklilik bekleyeceğini yazdı.

KOEMAN'DAN KUYT'A PREMIER LİG TEKLİFİ

Öte yandan İngiliz Sunday Express gazetesi gelecek sezon Feyenoord'da forma giymeye hazırlanan Dirk Kuyt için sürpriz bir iddia ortaya attı. Gazete, geçen hafta başında Rotterdam'a giden Kuyt'ın, burada Southampton teknik direktörü Roland Koeman ile bir araya geldiğini yazdı. Gazete Koeman'ın, Kuyt'a Premier Lig'e dönmeyi teklif ettiğini iddia etti.Yorum Gönder

Etiketleri :