Parasını Alamadığını Söyleyen Diego Ribas Takımdan Dışlandı

Brezilyalı futbolcu Diego Ribas 700 bin Euro'luk alacağını tahsil edemediği için TFF'ye şikayette bulunmuştu.Yıldız futbolcunun bu tutumu takımda şok etkisi yaratırken takım arkadaşları da ona sırt çevirdi.

Sambacı, 700 bin Euro’luk alacağını tahsil edemediği gerekçesiyle kulübü Türkiye Futbol Federasyonu’na şikayet etti. Tecrübeli oyuncunun bu davranışı şok etkisi yarattı. Bu harekete oldukça sinirlenen takım arkadaşları, önceki günkü antrenmanda Diego Ribas’ı adeta takımdan izole etti.

HEP DESTEK ÇIKTI

Kimseyle konuşmayan Diego, idmanı yalnız başına tamamladı. Arkadaşlarının bu hareketi, Brezilyalı futbolcuyu fazlasıyla sarstı. Yaşananlardan sonra deneyimli futbolcunun pişmanlık yaşadığı ve hem takımdan hem de yönetimden özür dilemeye hazırlandığı öne sürüldü. Ancak Diego ne yaparsa yapsın, artık Fenerbahçe’de kalma ihtimali yok!

En zor döneminde Brezilyalı futbolcuya destek çıkan, sakatlandığında kendisini arayıp durumunu soran ve özel görüşmeler yapan Aziz Yıldırım, yıldız futbolcuyu tamamen sildi. Diego’nun kulübü şikayet etmesine çok sinirlenen Yıldırım, kesinlikle oyuncuyu affetmeyi düşünmüyor.Yorum Gönder

Etiketleri :