Melo İnter'e Yeşil Işık Yaktı ''Önce Galatasaray ile Anlaşın'' Dedi

Süper Lig'de şampiyonluğun en büyük favorisi olarak gösterilen Galatasaray'da Brezilyalı futbolcu Felipe Melo ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Sarı-Kırmızılı takıma İtalyan devi Juventus’tan gelen 31 yaşındaki orta saha oyuncusu Çizme basınına verdiği demeçte İnter'i çalıştıran Roberto Mancini ile görüştüğünü belirterek, gelecek sezon için gelebilecek olası bir teklifi değerlendirebileceği mesajı vermişti.
 
Bu demecinin sadece bir temenni olmadığı, gerçeklik temeline dayandığı ortaya çıktı. Menajeri Rodriguez Baster'le olan sözleşmesi sona eren Brezilyalı oyuncu, kendisine İtalyan'dan teklifler getiren menajerlere, öncelikle olarak Galatasaray'ı işaret etti.
 
YILDA 3 MİLYON EURO’DAN FAZLA KAZANIYOR
 
İtalya'nın büyük takımlarından gelen herhangi bir teklifin kendisini memnun edeceğini belirten Melo, "Ama benim kulübüm Galatasaray. Kulübüme ve taraftarımıza büyük saygım var. Ayrıca Galatasaray'da çok mutluyum. Elbette, İtalya'da tekrar oynama seçeneği benim için geçerli olabilir ama bu durumda öncelikle kulübümle görüşmeniz gerekir. Galatasaray'la sözleşmem devam ediyor. Ve ben bu sözleşmeye saygı duyuyorum" dedi.
 
Felipe Melo'nun Galatasaray’la olan sözleşmesi 2016 yılı Haziran’ına kadar devam ediyor. Galatasaray'dan yılda 3 milyon euronun üzerinde para kazanıyor.

BugünYorum Gönder

Etiketleri :