Güneş'in Doğmak için 2 Şartı Var

Şenol Güneş Beşiktaş'ın başına geçmek için başkan Fikret Orman'a iki şart sundu.Tecrübeli hoca futbolcularının alacaklarının zamanında ödenmesini ve yeni stadları yapılana kadar tüm iç saha maçlarını tek bir yerde oynanılmasını istedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, önceki gün buluştuğu Şenol Güneş ile büyük ölçüde anlaştı. İkilinin günlerdir beklenen zirvesine Güneş’in iki önemli şartı damga vurdu.

Tecrübeli hoca genel çerçevede Beşiktaş ile ilkelerinin uyuştuğunu vurgulayarak, iki şartı olduğunu söyledi. Güneş, “Birincisi futbolcuların alacakları zamanında ödensin. Takımda maddi krizler istemiyorum. İkincisi de yeni stat yetişine kadar iç saha maçlarımızı aynı statta oynayalım. Geçen sezon olduğu gibi üç dört statta maçlara çıkmayalım. Bu takımı çok olumsuz etkiler” dedi.

YARDIMCISI TAMER  TUNA OLACAK

Gelecek yıl mayısta seçim olduğu için Güneş ile 1 yıllık anlaşma yapılacak. Görüşme sonrası ikinci başkan ve futbol şube sorumlusu Ahmet Nur Çebi, A takım sorumlusu Mete Vardar ve dış ilişkilerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları ile durum değerlendirmesi yapan Orman, Güneş’in, 3 ayrı kulvarda da zirve hedeflediğini anlattı. Orman, yardımcı hocalıklar için de Tamer Tuna (üstte), Mehmet Kulaksızoğlu, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in yardımcısı Levent Şahin’i düşündüklerini söyledi. Kaleci antrenörlüğüne düşünülen isimse Zafer Öğer.

HürriyetYorum Gönder

Etiketleri :