Gökhan Töre'nin Dirseği Olay Oldu

 Süper Lig'de lider Beşiktaş Gaziantepspor'u deplasmanda 1-0 mağlup ederken Gökhan Töre'nin Gaziantepspor'lu Şenoş Can'a attığı dirsek maçın önüne geçti.Gaziantepspor kulübü Şenol Can'ın fotoğrafının yayınlayıp ''Bu da mı refleks'' diye tepkisini gösterdi.

ACI İÇİNDE YERDE KALDI

İkili arasındaki bir pozisyon sırasında Gökhan'ın dirsekle Şenol'un göğsüne vurması sonucu Şenol acı içerisinde yerde kaldı. Kırmızı-siyahlı teknik ekip ve futbolcular al kart beklerken maçın hakemi Çağatay Şahan buna gerek duymadı.

GAZİANTEPSPOR KULÜBÜ İSYAN ETTİ

Gaziantepspor Kulübü resmi twitter hesabı, al siyahlı ekibin çalışanlarının paylaştığı Şenol'un göğsündeki kızarıklığın yer aldığı resimi yeniden paylaştı. Gaziantepspor Kulübü çalışanlarının tweetinde ise "Bu da mı refleks" ifadeleri yer aldı.

Gaziantepspor Kulübü daha sonra Sosyal Medya Sitesi Facebook adresinden hadise anının farklı açıdan bir video görüntüsünü paylaştı ve "Bu da mı refleks sayın Zekeriya Alp!" mesajını paylaştı.

HAKEM ŞAHAN DA 'ÇARPMA' DEMİŞTİ!

Öte yandan pozisyonun ardından alan kenarına ilerleyen Şenol Can'ın yanında olan hakem Çağatay Şahan'ın al siyahlı oyuncuya açıklamasında "Çarpma" dediği ifade edildi. Yayıncı müessese Lig TV'nin mikrofonlarına ise Şenol Can'ın "Nasıl çarpma hocam ya" diye bağırdığı yansıdı.Yorum Gönder

Etiketleri :