Galatasaray Hocasını Buldu !

Galatasarayın Yeni Teknik Direktörü Kim Olacak ? Galatasaray Yeni Teknik Direktörü Bülent Korkmaz Mı ? Galatasaray Bülent Korkmazla Anlaştı mı ?..

Sezona Hamza Hamzaoğlu ile sezona başlayan, daha sonra göreve Mustafa Denizli’yi getiren, tecrübeli hocanın istifasıyla teknik direktörsüz kalan Galatasaray'ın adı,dünyaca ünlü bir çok ünlü teknik direktör ile anılmıştı. Ancak bu isimlerden istediği cevapları alamayan yönetim yeni teknik direktörünü belirledi. Sarı- Kırmızılılar, efsane 3 numara Bülent Korkmaz'a emanet edilecek. Genç teknik adamın 3.5 yıllık sözleşme imzalayacağı bildirilirken, en önemli nokta ise hemen takımın başına geçecek olması. 

Galatasaray Yönetimi Bülent Korkmaz ismi üzerinde fikir birliğine vardı. Sarı-kırmızılılarda Fenerbahçe derbisi öncesi bir teknik adam için kolları sıvayan yönetim, sezon sonuna kadar takımı eski efsane kaptanı Bülent Korkmaz’a emanet edecek.

Şampiyonluk yarışından kopsa da ligin kalan 9 haftasında ve kupada Galatasaray için Avrupa hedefinin bulunmasından dolayı bir an önce geçici formülü uygulamaya sokmak isteyen yönetimin Bülent Korkmaz isminde karar kıldığı, ancak Umut Bulut’un babasının cenazesi nedeniyle görüşmeyi ertelediği bildirildi.

Anlaşma Başarıya Endeksli
Galatasaray’ın Korkmaz’la başarıya endeksli bir sözleşme yapacağı belirtildi. Tecrübeli hocanın gelecek sezon takımın başında olup olmayacağı ise kupa ve ligde takımın alacağı sonuçlara göre belli olacak. Bülent Hoca’nın da gelmeye sıcak baktığı vurgulandı. Bülent Korkmaz’la sezon sonuna kadar anlaşacak olan yönetim başarı durumunda sözleşmeyi uzatacak. 

 


 

 Yorum Gönder

Etiketleri :