Fikret Orman Gökhan Töre'ye çok sinirlendi GÖKHAN TÖRE Sezonu Kapattı mı ?Beşiktaş’ın Fenerbahçe’yle 1-1 berabere kaldığı derbinin ardından soluğu bir gece kulübünde alan ve mekanda yaşanan kadın kavgası sonrasında kurşunla 2 yerinden yaralanan Gökhan Töre’nin durumu, gündeme bomba gibi düştü.

22 yaşındaki futbolcunun yaşadığı ve yaşattığı şok yeni yeni atlatılmaya başlarken, ortaya çıkan gerçekler Beşiktaş’ın nasıl bir facianın eşiğinden döndüğünü de gözler önüne seriyordu... Çünkü iddialara göre olay yerinde o gece sadece Gökhan Töre, Medya Sorumlusu Can İpekçi ve Kayserisporlu Taner yoktu... Ekibin içinde Almeida, Motta, Kerim Frei, Veli Kavlak, Fernandes ve Dany’nin de eğlenmek için aynı mekana geldiği ve havaya kurşun yağdıran saldırganın hedefinden son anda kurtulmayı başardığı ileri sürüldü.

Gelişmeleri sabah saat 05.12’den itibaren almaya başlayan kulüp genel direktörü Önder Özen’in haberi bizzat Başkan Fikret Orman ile paylaştığı da gelen haberler arasında. Orman’ın ilk sorusunun, “Takım izinli mi?” olduğu, Özen’den aldığı, “Hayır” yanıtından sonra da kelimenin tam anlamıyla çılgına döndüğü ifade edildi. Hatta oyuncusunun sağlık durumunu yakından takip etse de Orman’ın hastaneye gelmemesi bir başka dikkat çeken ayrıntıydı.

Sezonu kapattı 

Orman’ın bizzat Gökhan Töre ile görüşeceği ve bir savunma isteyeceği, diğer oyuncuların da olayla ilgili olarak kulüp binasına çağrılacağı vurgulandı. Dün akşam saatlerinde ameliyata alınan Töre’nin, başarılı bir operasyon geçirdiği öğrenildi. Yıldız oyuncunun yanında kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık da yer aldı. 22 yaşındaki oyuncunun yarın hastaneden taburcu edileceği ve sezon sonuna kadar da forma giyemeyeceği belirtildi.Yorum Gönder

Etiketleri :