Fenerbahçe Emre Belözoğlu ile Anlaşma Sağladı

Fenerbahçe yönetimi sözleşmesi biten kaptan Emre Belözoğlu ile sabah saatlerinde Ali Yıldırım ile bir araya gelerek görüşme yaptı.Taraflar bir yıllık yeni sözleşme konusunda anlaşma sağladı.

Yeni sezona yeni bir yönetim kurulu ve yeni bir teknik kadro ile başlayacak olan Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren oyuncular ile görüşmeler başladı. Yönetimin görüşme masasına davet ettiği ilk isim kaptan Emre Belözoğlu oldu.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Futbol Şubesi'nin başına geçen Ali Yıldırım, tecrübeli futbolcu ile ilk görüşmeyi gerçekleştirdi. Milli oyuncunun takımda kalma isteğini Yıldırım'a ilettiği, sarı-lacivertli yöneticinin de bu talebe olumlu yanıt verdiği öğrenildi.

Tarafların ilk etapta bir yıllık sözleşme konusunda uzlaşmaya vardığı ifade edildi. Emre Belözoğlu'nun, önümüzdeki günlerde Sportif Direktör Giuliano Terraneo ile görüşeceği ve sözleşme detaylarının belirleneceği bildirildi.
Başta Egemen Korkmaz olmak üzere sözleşmesi sona eren diğer oyuncularda da birkaç gün içerisinde masaya oturulması bekleniyor.

 Yorum Gönder

Etiketleri :