Duygun Yarsuvat: Beşiktaş'ın kalecisi şike golü mü yedi?

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat ,seçim öncesinde objektiflerin karşısına geçti.

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, cumartesi günü yapılacak olan seçim öncesinde son kez basın mensuplarının karşısına geçti. 

Galatasaray'ın Gençlerbirliği karşısında aldığı galibiyet sonrasında ortaya atılan şike iddialarını değerlendiren Yarsuvat, "Bütün maçlara bakın kaleciler de hata yapar. Beşiktaş'ın kalecisi kornerden direkt gol yedi. Ne yani Beşiktaş'ın kalecisi şike golü mü yedi? Mini Cooper mı yolladık bunu söyleyenler onu düşünsün. Yurt dışında bir anket yapılıyor. Kim yapmış bu anketi? Bu insanlar nasıl kandırılmak isteniyor" dedi.

AZİZ YILDIRIM KONUSU 

Aziz Yıldırım hakkında söylediği sözlere bir kez daha açıklık getiren Yarsuvat, "Ben şike yapılmıştır ya da yapılmamıştır demedim. Bir dava dosyası var, ceza hukuku denen bir şey var. Benim söylediğim özel yetkili mahkemelerin kaldırılması gerektiği yönünde oldu. İnsanların akıllarında örnek iyi kalsın diye Aziz Yıldırım'ı yargılayan mahkemeler kaldırılsın dedim. Şike davası bana ait olan bir dava değil, o davanın da içerisine girmedim." şeklinde konuştu

SporxYorum Gönder

Etiketleri :