SSK SGK İŞE GİRİŞ TARİHİ SORGULAMA ( İlk Sigorta Numarası Öğrenme ) Sigorta Başlangıç Giriş Tarihini nasıl öğrenebilirim ?

İlk Sigorta Numarası Öğrenme  Sigorta Başlangıç Tarihi Öğrenme Sayfası. Şifresiz kolayca işe giriş tarihi öğrenme sorgulama, sgk işe giriş tarihi sorgulama, ssk işe giriş tarihi sorgulama, tc ile işe giriş tarihi öğrenme ve sorgulama ile ilk sigorta numarası öğrenme ekranı haber.sgk.net adresinde. 

SSK SGK İŞE GİRİŞ TARİHİ SORGULAMA


 İlk Sigorta Numarası Öğrenme  Sigorta Başlangıç Tarihi Öğrenme Sayfası. Şifresiz kolayca işe giriş tarihi öğrenme sorgulama, sgk işe giriş tarihi sorgulama, ssk işe giriş tarihi sorgulama, tc ile işe giriş tarihi öğrenme ve sorgulama ile ilk sigorta numarası öğrenme ekranı haber.sgk.net adresinde. 

SGK işe giriş sorgulaması yaptığınızda sigortanızın ilk ne  zaman               yattığını öğrenebilirsiniz. SGK işe giriş sorgulaması sigorta                başlangıcını ifade eder.
Bu işlemin yapılabilmesi için tc kimlik no bilgileri gerekmektedir.                Eğer tc numaranızı bilmiyorsanız internetten tc no  sorgulama               yapılabilmektedir. Kesim çözüm ise  kaymakamlıklara giriş   nüfus             işlerinden kimliğinizi  yeniletmenizdir. Kimlik no yer    almayan            kimliklerin  yenilenme işlemi 5 dakikada ücretsiz    olarak   yapılmaktadır.
SGK işe giriş tarihini öğrenmek istemenin genel amaçları, sigorta                başlangıcını öğrenmek, ssk’lı iseniz aylık ödenen prim gün       sayısını          sorgulamak ya da resmi işlerde kullanmak olarak        sıralayabiliriz.    Bütün      bu işlemler Sosyal Güvenlik Kurumunun        esgm hizmet  uygulaması      vasıtasıyla   kolayca yapılmaktadır.
İşe giriş tarihini öğrenmek isteyen sigortalılar yazımızda yer alan                ilgili bağlantıya giriş yaparak SGK işe giriş tarihini     öğrenmek      için       gereken bilgileri girebilirler. İstenen bu     bilgiler   yukarıda    da       belirttiğim gibi tc kimlik no     bilgileridir. TC   kimlik no    bilgilerini       sistemde yer alan     bölümlere yazıp sorgula   düğmesine    tıklamanız       yeterlidir. Bu     işlemi yaptığınızda   karşınıza yeni bir    sayfa çıkar ve bu           sayfada hizmet   bilgisi başlığı altındaki    sorgulama sayfaları           aracılığıyla sgk   işe giriş tarihi sorgulama ve    öğrenme   girişimleri         yapılır. Bu   alanda gördüğünüz bilgiler,      sigortalı kişinin  (tc  kimlik no         sahibinin) güncel SGK sigorta      bilgileridir.  SSK  hizmet dökümü adı  da        verilen bu alanda,   prim gün     sayısının  yanında “/” işaretiyle     ayrılmış       bölümlerde işe giriş    ve  işten  çıkış tarihleri yer     almaktadır.   Eğer     birden fazla  işe   giriş   yaptıysanız bu alanda   bütün     sigortalı çalışılan      günleri,     başlangıç tarihlerini     görebilirsiniz.SGK işe giriş tarihini öğrenmek için yapılması gerekenler işte bu kadar basit. Daha sonra tekrar görüşmek üzere
SSK İŞE GİRİŞ SSK SGK İŞE GİRİŞ TARİHİ SORGULAMAYorum Gönder

 1. tarik yalçın diyor ki:

  Ssk gün sorgulama

  1. rıfat dündar diyor ki:

   Sigortam varmı

   1. hasan yürük diyor ki:

    ssk gün sayımı

    1. haysar sel diyor ki:

     1970 dogumluyum 1988 girişim var ne zsman emekli olurum?

     1. bayram külkan diyor ki:

      Sigorta pirim öğrenmek

      1. altun Karayigit diyor ki:

       Sigortam varmı şuan

       1. ali bilgiç diyor ki:

        Ne zaman emekli olurum

        1. canip cecen diyor ki:

         Dukuman

         1. emrah sönmez diyor ki:

          ask dökömu

          1. hıdır aldemir diyor ki:

           ssk gün sorgulama

           1. Kenan sirtli diyor ki:

            Sikorta

            1. fehmi tedik diyor ki:

             Ssk hizmeti

             Etiketleri :