Yalçın Menteş'in Zor Durumuna Zahide 'YETİŞ' ti

Önceki dönemlerde Dizi sektörünün aranan isimlerinden olan Yalçın Menteş çok zor durumda.Çok kötü günler geçiren ve haciz memurları ile başı dertte olan sanatçıya yardım eli Atv'de yayın yapan Zahide Yetiş'ten geldi.

Bir zamanlar dizi sektöründe aranan isim olan Yalçın Menteş’in şimdilerde başı haciz memurları ile dertte. Zor günler geçiren Ünlü oyuncu Yalçın Menteş içerisinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulacağının hesabını yapıyorduki! Atv ekranlarında hafta içi her gün canlı yayın ile ekranları başımıza gelen Zahide Yetiş, Yalçın Menteş’in imdadına Hızır Gibi Yetiş’ti…

Yalçın Menteş’i borç ve haciz borcundan Zahide Yetiş kurtardı.2013 Yılından bu yana sağlık sorunları yaşayan ve kangrenden bir bacağını kaybeden ünlü oyuncu Yalçın Menteş zor günler geçiriyor. Eski eşiyle birlikte yaşayan Yalçın Menteş, biriken borçlarını ödeyemeyince evine haciz geldi. Ünlü oyuncunun emekli maaşına da el konuldu. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ve zor günler yaşayan Yalçın Menteş'e Zahide Yetiş yardım etti. Yetiş, canlı yayında Yalçın Menteş'in tüm borçlarının sildiğini söyledi. Usta oyuncu aldığı bu haber karşısında gözyaşlarına boğuldu. Herkese teşekkür eden Menteş, sanatçı dostlarına da sitem ederek: 'İnsanlardan yardım istedim diye herkes kayboldu' dedi.

 

 Yorum Gönder

Etiketleri :