Üsküdar'da 9 araç bir sitenin otoparkında kundaklandı !

 Üsküdar'da alevli gecede otoparkta bulunan arabalar kül oldu. Gece saatlerinde sabaha doğru İStanbul'un Üsküdar ilçesindeki Cumhuriyet Mahallesinde bulunan bir sitenin otoparkında meydana geldi.İddiaya göre, kimliği belirsiz şüpheli ya da şüpheliler park halindeki 9 aracı kundaklayarak kayıplara karıştı. Otomobiller ise kısa sürede alev topuna döndü.

Patlama sesine uynanan site sakinlerine göre olay molotoflu saldırı olabilir. Yangın esnasındaki patlama seslerine uyanan site sakinleri durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri alev alev yanan araçlara müdahale ederken, polis de çevrede önlem aldı. İtfaiyenin müdahalesi sırasında da diğer araçlar otoparktan çıkarıldı. 


Alev topuna dönen otomobiller itfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonrası söndürüldü; araçlarda büyük çapta maddi hasar oluştu. Bu anlarda site sakinlerinin büyük panik yaşadığı görüldü.
POLİS GÜVENLİK KAMERALARINI İNCELEMEYE ALDI 


Yangın sonrası polis ekipleri görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu; site içinde bulunan güvenlik kameralarını da incelemeye aldı. 


Sitenin güvenlik görevlisi ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili başlatılan geniş çaplı soruşturma devam ediyor.Yorum Gönder

Etiketleri :