Sgk Haberleri Ana Sayfa
Son Dakika:
Tc no ile Trafik cezası sorgulama Ceza Sorgulama Tıkla öğrenme ! Trafik cezası sorgula, Tc no ile trafik ceza sorgulama Adıma kesilmiş trafik cezaları var mı ? Acaba nerede ne zaman ceza yemişim gibi sorularınızı rafa kaldırıyoruz. haber.sgk.net üzerinden artık sizler de yediğiniz trafik cezalarını öğrenebileceksiniz.

Tc kimlik numarası ile trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ? Artık devir değişti arkadaşlarım. Otoban yolundan giderken ne durduran var nebişey var bi bakıyorsunuz adınıza adresinize trafik cezası gelmiş. Eskiden durdurulurdunuz artık durdurulmuyorsunuz cezalar arkanızdan geliyor. Bu arada siz eğer adresinizi değiştirdi iseniz vay halinize. Yüz ceza puanını aşarsanız belgelerinize 2 ay süre ile el konuluyor. Bu tür durumdan kurtulmak için sorgulama yapabileceğiniz bir yer var değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları. Size bilgi olarak vereyim ki sonrada ağlamayalım :) Bu arada bu sorgulama ile adınıza kesilen cezanın süresi geçmemiş ise indirimden de yararlanarak ödeme yapabiliyorsunuz. trafik ceza Öncelikle bir yıl içinde yediğiniz cezaların kaç ceza puanı olduğunu, kaç kere ceza yediğinizi sorgulamak istiyorsanız aşağıdaki link size yardımcı olacaktır. EHLİYET CEZA PUANIMI SORGULA>>>>>>TIKLAYINIZ not:Sorgulama türkiye.gov.tr sitesi üzerinden yapılacağı için e-devlet şifresini edinmeniz gerekiyor bilginiz olsun.">Tc kimlik numarası ile trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ?

Artık devir değişti arkadaşlarım. Otoban yolundan giderken ne durduran var nebişey var bi bakıyorsunuz adınıza adresinize trafik cezası gelmiş. Eskiden durdurulurdunuz artık durdurulmuyorsunuz cezalar arkanızdan geliyor. Bu arada siz eğer adresinizi değiştirdi iseniz vay halinize. Yüz ceza puanını aşarsanız belgelerinize 2 ay süre ile el konuluyor. Bu tür durumdan kurtulmak için sorgulama yapabileceğiniz bir yer var değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları. Size bilgi olarak vereyim ki sonrada ağlamayalım :) Bu arada bu sorgulama ile adınıza kesilen cezanın süresi geçmemiş ise indirimden de yararlanarak ödeme yapabiliyorsunuz.

Öncelikle bir yıl içinde yediğiniz cezaların kaç ceza puanı olduğunu, kaç kere ceza yediğinizi sorgulamak istiyorsanız aşağıdaki link size yardımcı olacaktır.

EHLİYET CEZA PUANIMI SORGULA >>>>>> TIKLAYINIZ

Not:Sorgulama türkiye.gov.tr sitesi üzerinden yapılacağı için e-devlet şifresini edinmeniz gerekiyor bilginiz olsun.

Tüm içerik www.tcilesorgulama.com adresinden alınmıştır.

20 Şubat 2014 Perşembe 12:20

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
huseyineker 4 ay önce

adimakesilencezalar

Kobanideki son durum ne oldu ? Suriye destek...
Kobanideki son durum ne şekilde devam ediyor ? Kobani’ye yönelik IŞİD saldırıları 41. gününde devam...

Haberi Oku