Sgk Haberleri Ana Sayfa
Son Dakika:
Şans topu sonuçları sizlere haberimiz aracılığı ile iletilmektedir. Ayrıca aşağıda yer alan Facebook sayfamızı beğenerek sonuçları hızlı bir şekilde öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Geçen hafta iki kişiye paylaştırılan ikramiye Çanakkale ve İstanbul'a kişi başı 300'er bin lira ikramiye kazandırdı. 668 haftadır yapılan çekilişin yeni yarın gerçekleştirilecektir. Sonuçları ve istatistikleri haberimiz aracılığı ile ya da Facebook sayfamız ile hızlı bir şekilde öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

Şans Topu sonuçları için tıklayın. Şans Topu sonuçları burada. Şans Topu numaralarını inceleyin. Şans Topu ve dağıttığı ikramiye yine çok konuşulacak. İşte Şans Topu sonuçları.

Milli Piyango İdaresince düzenlenen şans oyununun 663. hafta çekilişinde, kazandıran numaralar 1, 3, 16, 26, 33 ve artı 14 olarak belirlendi.

Şans topu çekilişi yarın gerçekleşecek. 653 haftadır yapılan çekiliş bu hafta da 25 Aralık günü yapılacaktır. Ecen hafta devir etmeyen ikramiye bu hafta sıfırlandı ve yeni oynayanlara geri yeni ikramiyesini buldu.

25 Aralık şans topu çekiliş sonucu yarın haberimiz aracılığı ile sizlere iletilecektir. Çekilişten sonra çıkan rakamlar ve diğer ayrıntıları resmi veriler ile sizlere sunacağız. Ayrıca 1+1 dahi kazandı Şans Topu çekilişine bu hafta ilginin büyük olması beklenmektedir.

Milli piyango sonuçları bu ay sadece şans topu, sayısal loto sonuçları olarak yayınlandı. Yılbaşı çekilişi nedeni ile bu ay piyango çekilişi gerçekleşmedi. 50 milyondan fazla olması beklenen ikramiyenin tam olarak ne kadar olacağı merak ile beklenmektedir.

2 Nisan 2013 Şans Topu çekilişi sonuçları MPİ 651.hafta Şans Topu sonuçları açıklanacak. Şans Topu Çekilişi yapıldığı gibi sonuçlar bu sayfada ilan edilecek. 2/04/2014 şans topu çekiliş sonuçları web sayfamızda. İşte Milli Piyango İdaresince her Çarşamba çekilişi düzenlenen Şans Topu 02.04.2014 sonuç ve ikramiye dağılımı hakkında bilgiler...

2 nisan şans topu sonuçları yarın gerçekleşecektir. Geçen hafta 3 kişiyi vran ikramiye kişi başı 203 bin lira kazandırmış olmaktadır. 5+1 bilenin büyük ikramiyeye sahip olduğu şans oyununda 668. Çekiliş yarın gerçekleşecektir. 2 Nisan günü çekilişi sonuçları gerekli istatistikleri ile birlikte haberimizde yer alacaktır. Geçtiğimiz haftada 1+1 kişinin 2,35 TL kazandığı ikramiye de 5 bilen 2 bin 263 TL kazanmışken 5+1 203 bin 700 TL ikramiye dağıtmıştır.

4 Aralık şans topu çekiliş için meraklar arttı. Geçen hafta Denizli ve Hatay da talihlilerini bulan büyük ikramiye kişi başı 321 bin lira kazandırdı. 651. Hafta çekilişini yapacak olan şans topu bu hafta hangi şehirdeki vatandaşları güldürecek merak edilmektedir. YA devir ederek heyecanımı artıracak bilinmemektedir.

Aralık 2013 Şans Topu çekilişi sonuçları MPİ 651.hafta Şans Topu sonuçları açıklanacak. Şans Topu Çekilişi yapıldığı gibi sonuçlar bu sayfada ilan edilecek. 4/12/2013 şans topu çekiliş sonuçları web sayfamızda. İşte Milli Piyango İdaresince her Çarşamba çekilişi düzenlenen Şans Topu 04.12.2013 sonuç ve ikramiye dağılımı hakkında bilgiler...

Şans topu sonuçları Çarşamba günü yapılacak. Çıkan 5 rakam ve artı 1 rakam ile kazanların yüzünü güldürecek çekiliş sonuçları istatikseller ile haberimizde yer alacaktır. Geçen hafta en çok 321 bin lira en az da 2 lira 40 kuruş dağıtan şans topu bu sefer ne yapacak bilinmemektedir. Bunlar haricinde yılbaşı çekilişi için de bilet satışları başlamış bulunmaktadır.

Şans Topu her hafta düzenli olarak Milli Piyango idaresi ŞANS TOPU SONUÇLARI - MPİ haberi, Milli Piyango İdaresinin düzenlediği Şans Topu oyununun bu haftaki çekiliş sonuçları belli oldu.

09 Nisan 2014 Çarşamba 03:34

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Öğrencisiyle ilişki yaşadı ve işinden ayrıldı...
Tüm yaz öğrencisiyle ilişki yaşayan eski biyoloji öğretmeni işinden ayrıldı. ayrıntılar haber sgk...

Haberi Oku