Samsun Valisi Yaralı Öğrencileri Hastanede Ziyaret Etti

Bugün Samsun'da kırmızı ışıkta geçen tır'ın okul servis minibüsü'ne çarpması sonucu gerçekleşen trafik kazası'nda 1 öğrenci yaşamını yitirmiş 23 öğrenci yaralanmıştı. Olayı haber alan Samsun Valisi Şahin öğrencileri hastane'de ziyarete geldi.

Olayı öğrendikten sonra hemen Terme ilçesine giden Vali Şahin, kaza ile ilgili Terme Kaymakamı İlyas Gün ve ilgililerden bilgi aldı. Vali ve beraberindekiler daha sonra kazada yaralanan öğrencileri Terme Devlet Hastanesi'ne giderek ziyaret etti. Öğrencilere ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali Şahin, hastane ziyareti sonrasında, kazada hayatını kaybeden öğrenci Kerim Kökten'in ailesini ziyaret ederek taziyede bulundu.
Ziyaretlerde İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin de hazır bulundu.

KAZADA 1 ÖĞRENCİ ÖLDÜ

Terme ilçesi eski otogar mevkiinde sabah saat 07.00 sıralarında meydana gelen trafik kazasında TIR ile öğrenci servisi çarpıştı. Kazada öğrenci servisinde bulunan 1 öğrenci olay yerinde hayatını kaybederken, yaralanan diğer öğrenciler Terme Devlet Hastanesi'ne ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilmişti.
CİHANYorum Gönder

Etiketleri :