Osmaniye'de Düğün Dönüşü Facia Gibi Kaza !

Adana'da düğün dönüşü ,gelin ve damadı'nda ,içinde bulunduğu minibüs Osmaniye'de seyir halinde kamyona çarptı.Kazada 7 kişi hayatını kaybederken,3 'ü ağır olmak üzere toplam 10 yaralı hastanelere kaldırıldı.

Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde düğünden dönenlerin bulunduğu minibüsün seyir halindeki kamyona çarpması sonucu ilk belirlemelere göre 7 kişi öldü, 10 kişi yaralandı. Minibüsteki yolcuların Adana'da düğünden döndüğü, gelin ve damadın da araçta olduğu öğrenildi.
ARKADAN KAMYONA ÇARPTI

Alınan bilgiye göre, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu Bahçe ilçesi Kızlaç mevkisinde, Adana'dan Mardin'e gitmekte olan 47 NF 790 plakalı minibüs, 01 BHN 56 plakalı sebze yüklü seyir halindeki kamyona arkadan çarptı.
7 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ, 10 KİŞİ YARALI

Kazada, ilk belirlemelere göre, 18 yolcu bulunan minibüsteki 6'sı kadın 1'i erkek 7 kişi hayatını kaybetti, 3'ü ağır 10 kişi yaralandı.
YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralılar, olay yerine gelen ambulanslarla Gaziantep ve Osmaniye'deki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Kaza nedeniyle iki şeridi trafiğe kapanan otoyolda trafik tek şeritten kontrollü sağlandı.
GELİN VE DAMAT DA ARAÇTAYDI

Minibüsteki yolcuların Adana'da düğünden döndüğü, gelin ve damadın da araçta olduğu öğrenildi. Hayatını kaybedenlerin kimlik tespiti için Adana ve Mardin'den yakınlarının gelmesi bekleniyor.Yorum Gönder

Etiketleri :