Motorsikletli iki kişi büfeyi kurşun yağmuruna tuttu 1 kişi öldü 2 kişi yaralandı

İzmir'de Hüseyin boy'un işlettiği büfe motosikletli iki kişi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Karnına üç kurşun isabet eden Hüseyin Boy kaldıırldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 


Kesikbaş Meydanı'nda Hüseyin Boy'un (32) işlettiği büfe, dün saat 21.30 sıralarında, motosikletli iki kişi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Karnına üç kurşun isabet eden işyeri sahibi Boy ile bacaklarından vurulan yanındaki akrabası Ahmet Demir (34) ile müşteri Ahmet Çınar (51) yaralandı. Yaralılara silah sesini duyarak gelen olay yerinin yakınındaki 3 No'lu Toplum Sağlık Merkezi'nde görevli 112 Acil Servis ekipleri müdahale etti. Ardından Tire Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 3 yaralıdan durumu ağır olan Boy, doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. Motosikletli iki saldırgan olayın ardından hızla kaçtı.

Polis, olayın ardından büfenin bulunduğu sokaktaki işyerlerinin güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Görüntülerden biri kasklı, diğeri ise siyah montlu olan motosikletli iki süphelinin, 16 saniye gibi kısa bir sürede saldırıyı gerçekleştirip, kaçtıkları belirlendi. Polis, görgü tanıklarının 7-8 el ateş ettiklerini söylediği saldırganları Selçuk İlçesi yönüne kaçtığı belirleyip, yakalanması için çalşma başlattı.

Saldırıya uğrayan büfenin güvenlik kameralarının ise olaydan 1.5 saat kadar önce teknik bir arıza nedeniyle kayıt yapmadığı öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürerken, saldırının nedeni araştırılıyoYorum Gönder

Etiketleri :