Mehmet Son Videosunu Çekip İntihar Etti ! Bir yazılım şirketinde çalışan 37 yaşındaki Mehmet Pişkin, internette video paylaşım sitesi 'Vimeo'da bir görüntülü mesaj yayınladıktan sonra, Nişantaşı’ndaki evinde kendisini asarak, hayatına son verdi. Pişkin’in cansız bedeni, video mesajının paylaşılmasından sonra evine gelen yakınları tarafından bulundu. 
Saat 09.00 sularında intihar ettiği tahmin edilen Pişkin’in sekiz ay önce kız arkadaşından ayrıldığı, bir süredir bunalımda olduğu ve çevresine intihar edeceğini anlattığı öğrenildi. 

Pişkin, veda videosunda, sorunlarına çözüm bulamadığını, hayata dair motivasyonunun kalmadığını, intihar fikri üzerinde bir süredir düşündüğünü kaydediyor. Öldükten sonra mezara gömülmek istemediğini kaydeden Pişkin, cenazesinin kadavra olarak kullanılmasını vasiyet ediyor. Hem Türkçe, hem İngilizce mesaj yayınlayan Pişkin, görüntünün sonunda bir şarkı paylaşıyor. Şarkıya bir kadeh şarap ve daha sonra bir sigara içerek eşlik eden Pişkin, görüntü sonunda herkese veda ediyor.Yorum Gönder

Etiketleri :