Marmaris'li Şakir İngiliz Basını'nda Manşet Haber Oldu !

2012 yılında Marmaris'e tatile gelen Karen ,kendisinden 12 yaş küçük Şakir'e aşık oldu. Sevgilisi için 64 kilo veren Karen ,Şakir'in tüm masraflarını karşıladı ,birgün facebook'tan başka bir kadından gelen mesajla adeta yıkıldı,gelen mesajda Şakir'in kendi sevgilisi olduğunu açıklayan bir not yazıyordu.

Karen Reidy, 2012 yılında annesini kaybettikten sonra Türkiye’ye geldiği tatille hayatının kabusunu yaşadı. Annesini kaybetmenin üzüntüsüyle bunalıma giren kadın, değişiklik olması için tatile geldiği Marmaris'te kendisinden 12 yaş küçük Şakir'e aşık oldu.

Karen o tarihte 140 kilo geliyordu. Kendini Şakir'e begendirmek için hızlı bir Diyet programına başlayan Karen hızla kilo kaybedip 76 kiloya düştü. 64 kilo veren Karen, Şakir ile nişanlandı.

Bu arada ülkesine dönen Karen, sevgilisiyle sık sık Facebook üzerinden görüşmeyi sürdürdü. Aradan geçen 3 sene boyunca sevgilisine sürekli para yollayan kadın toplamda 10 bin sterlin para kaybetti. Çünkü ŞAkir aldığı paraları asla kadına geri ödemedi. Birlikte oldukları süre içersinde gittikleri her yerde ücreti kendisinin ödediğini anlatan Karen Şakir’e yeni giysiler ayakkabılar satın aldığını söyledi.

Ancak İngiltere’de geçen 3 senenin ardından Karen’e Facebook’tan hiç tanımadığı bir kadından mesaj geldi. Mesaja göre Şakir aynı zamanda o kadının da sevgilisiydi. Gerçekle yüzleşince yıkıla İngiliz kadın Şakir’in kendisine aldığı kahve fincanı hediyenin birebir aynısın da o kadına aldığını kadının gönderdiği fotoğrafla öğrendi.


 
Daha önce de İngiliz manşetlerine haber olan Şakir Candan bu kez sadece Karen Reidy’i aldatmasıyla değil bir de 10 bin sterlin parasını almasıyla da haber oldu. Olayın etkisinden kurtulan Karen’ın ise şu an eski halinden eser yok. Asla tatilde aşk yaşamayacağını söyleyen Karen Türkiye’yi hala çok sevdiğini artık her şeyi geride bıraktığını belirtiyor. 

Türk genç İngiliz kadını soyup soğana çevirdiYorum Gönder

Etiketleri :