Kaza yapan araçlara daldı...

Bugün akşam saatlerinde saat 20:30 sularında iki araç kaza yapmışken çekici beklerden olayı görmeyen bir kişi çekici bekleyen kazazede arabaların arasına daldı. durum çok feci işte ayrıntılar.

Olay, saat 20.30 sıralarında Anadolu Bulvarı Milli İrade Köprülü Kavşağı yakınında, maddi hasarlı kaza yapan 3 araç yol kenarında çekici beklerken yaşandı. Olay yerine gelen çekicinin sürücüsü ve diğer sürücüler, kaza yapan araçlarla ilgilendikleri sırada 06 PAA 55 plakalı başka bir otomobil hızla gelerek bekleyen araçlara çarptı. Kazaya sebep olan araç savrularak ters istikamete döndü. İhbar üzerine olay yerine ambulans ekipleri sevk edildi. Yaralılar ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan birisinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Bir görgü tanığı kaza anını şöyle anlattı: ”3 araç birbirine çarpıp kaza yapmıştı. Çekici çağırmıştık, çekici geldi. Biz polis bekliyoruz, polis gelmeyince kaza oldu. Bu araba geldi çekiciye çarptı bu sefer de. Oraya 2 tane reflektör koyduk, çekicinin tepe lambası yanıyor, o vaziyette gelip çarptı bize. O kadar süratli ki bu arabanın arkasına çarpıyor, öbür araba da öbür arabaya çarpıyor. O arabanın sürücüsü yaralıydı. Polislerin yüzünden oldu bu kaza, polis beklerken oldu bu kaza. Bir saat bir buçuk saattir bekliyoruz. Hala gelecek, polis hala gelecek.”Yorum Gönder

Etiketleri :