Kanser Hastalığı ile İlgili Herkese Destek Olmayan Çalışan Fisun Yurdsever Kansere Yenik Düştü

21 yaşında olan kanser hastası Fisun Yurdsever'den kötü haber geldi.Takipçilerine kanser hastalığı ile destek olmaya çalışan Fisun Yurdsever hayatını kaybetti.

Fisun hayatnın baharında kanserle savaşını kazanamadı... Sosyal medyada hesabı üzerinden "hastalığıyla konuşarak ve dalga geçerek" attığı mesajlarla dikkati çekmesinin hemen peşinden kendisi için kampanya başlatılan 21 yaşında olan kanser hastası Fisun Yurdusever'den üzücü haber geldi. Takipçilerini yasa boğan 21 yaşında ki Fisun kansere yenik düştü, hayatını kaybetti.

ANADOLU AJANSI muhabirinin aldığı bilgiye göre, bir süredir Bursa Acıbadem Hastanesi'nde kemik kanseri tedavisi gören Yurdusever, sevk edildiği Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere karşın hayata gözlerini yumdu. 21 Yaşında olan Fisun'un ölümü üzerine sosyal medya üzerinde hüzün hakim olurken, genç kızı tanımadan seven çok sayıda takipçisi duygularını ifade etmekte zorlandı.

Bir sene evvel mide kanserine yakalanan ve organı alındıktan sonra kanserli hücreler kemiklerine de sıçrayan Yurdusever için sevenleri tarafından sosyal basında "Kırmızı rujlu kız, mekanın cennet olsun" şeklinde başsağlığı mesajları yayınlandı.Yorum Gönder

Etiketleri :