İntihar Eden Cem Garipoğlu Toprağa Verildi !

 

Cezaevinde ölü bulunan Cem Garipoğlu’nun cenaze namazı Karacaahmet Mezarlığı içindeki Şakirin Camii’nde kılındı.Cem Garipoğlu’nun tabutu camiye getirildiğinde avlu boştu. Tabutun başında duran bir şahıs dışında kimse yoktu. Camiye bir diğer cenaze daha getirildi. İkinci cenazeyle müşterek avlu doldu. Caminin ırak bir köşesinde taziyeleri kabul eden Garipoğlu ailesi çok yoğun birbirlerine sarılarak teselli bulmaya çalıştı. Baba Mehmet Nida Garipoğlu, benzeri Tülay Makbule Garipoğlu ve oğlu Levent’e sarılarak takat bulmaya çalıştı. Cenaze namazı kılmak için natürel tutulduğunda Garipoğlu ailesi kameralardan ırak kalmak için art sıralara geçti. Cenaze namazında Mehmet Nida Garipoğlu, Tülay Makbule Garipoğlu ve Levent Garipoğlu taraf yana natürel tuttu. Cemaatin arkasına geçen Garipoğlu ailesi herzaman müşterek namaz kıldı. Anne Tülay Makbule Garipoğlu cenaze namazına eşlik etti. Anne başını öne eğerek hem namaz kıldı hem de görüntü vermemeye çalıştı. 

  NAMAZI DIŞARIDAN GETİRİLEN İMAM KILDIRDI
İki cenaze için iki imam geldi. İmamların cenazeleri ayırmaması ad duyurusu yapmaması dikkat çekti. Her iki cenaze için de peşpeşe helallik alındı. Cenaze namazı helallik piyasa imamlar sebebi ile değil de dışardan gelen üçüncü bir şahıs sebebi ile kılındı. Namazı kıldıran bireyin Garipoğlu ailesi sebebi ile getirildiği öğrenildi. 
  AİLE KABRİSTANINDA TOPRAĞA VERİLDİ
Garipoğlu ailesi Cem’in tabutu toprağa verilmek için götürülürken de peşinden taraf yana yürüdü. Kameralardan çekinen aile yakınları reaksiyon gösterdi. Cem Garipoğlu’nun cenazesi Karacaahmet Mezarlığı’nda aile kabristanında toprağa verildi. Basın mensuplarının mezara yaklaşmasına izin verilmedi.
Kaynak: DHAYorum Gönder

 1. Ertem Bahadır diyor ki:

  öldürdüğü kız geri gelmesede biraz ailesinin yüreği sogumustur

  1. ilo diyor ki:

   Olumlu dunya yapacak bisey yok

   1. deathangel diyor ki:

    ölüsüne bir tas suyu dökeninde avradını

    1. emre diyor ki:

     bugünüde gördük çok şükür

     1. nilo diyor ki:

      layığını bulmadı!! kurtulmuş pislik!!

      Etiketleri :