Harika Avcı İntihar mı Etti? Harika Avcı Öldü mü?

Harika Avcı Ataşehir'de kaldığı bir otel odasında silahla yaralandı.Göğsünün üstünden girerek koltuk altından çıkan kurşun ile yaralı halde olan Avcı hastaneye kaldırıldı.Aynı odada kaldığı Yasin Kavak gözaltına alınırken Avcı'nın intihar etmek istediği belirtiliyor.

ŞARKICI ve oyuncu Harika Avcı (55), önceki gün İstanbul-Ataşehir’deki 5 yıldızlı bir otele konaklamak için geldi. Dün saat 10.00 sıralarında Harika Avcı’nın odasından tek el silah sesi duyuldu. Otel çalışanları hemen polisi aradı. Polisler geldiklerinde Harika Avcı’yı yatağında kanlar içinde yatarken buldu.  Otele hemen sağlık ekipleri çağırıldı. Harika Avcı’nın yanındaki Yasin Kavak (26), aynı odada kaldığı şarkıcının intihara teşebbüs ettiğini öne sürdü. Kavak gözaltına alırken, Avcı da ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. 

HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Hayati tehlikesi bulunmayan Harika Avcı, geçirdiği küçük bir operasyonun ardından gözlem altına alındı. Polis ekipleri odada bulunan silahı Kavak’ın mı, yoksa Avcı’nın mı ateşlediğinin tespit edilmesi için ellerinden swap örnekleri aldı ve laboratuvara gönderdi. Harika Avcı’nın elinde barut izi bulundu. Harika Avcı, bir dönem Yeşilçam sinemasının aranan isimleri arasındaydı. Çevirdiği yüzlerce filmin yanı sıra bir dönem sahnelerde de boy gösterdi. Sık sık inişli çıkışlı hayatı ve sevgilileriyle gündeme geldi. Son dönem ise eşinden gördüğü şiddetle adından söz ettirdi.

Eşiyle sorunları var

Harika Avcı, birkaç ay önce eşiyle yaşadığı sorunlarla gündeme gelmişti. Eşinin uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve eve uyuşturucu madde getirdiğini ileri süren Avcı, onu polise şikâyet ettiğini açıklamıştı. Öz abisi ile avukatının da kendisini dolandırmaya çalıştığını iddia eden şarkıcı, zor bir dönemden geçtiğini söylemişti. Harika Avcı, daha önce iki kez boşanma davası açtığı eşi İbrahim Öztürk hakkında kendisine sürekli şiddet uyguladığı gerekçesiyle 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmış, geçtiğimiz nisan ayında da endişelerinin devam ettiğini belirterek süreyi 2 ay uzattırmıştı.Yorum Gönder

Etiketleri :