Haliç Köprüsü Üzerinde Can Pazarı Yaşandı ! 2 Ölü !

Haliç KÖprüsü üzerinde Büyükşehir Belediyesi'ne ait araca çarpan otomobilde 2 kişi can verdi. 2 kişide yaralandı.

Haliç Köprüsü üzerinde Büyükşehir Belediyesi'ne ait temizlik aracına çarpan otomobildeki 2 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı. Çarpmanın ardından alev alan otomobil itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Kaza, Haliç Köprüsü Edirne istikameti orta yolda meydana geldi. Edirne istikametine doğru aşırı hız ve zikzak yaparak ilerleyen sürücü, köprü üzerinde temizlik yapan büyükşehir belediyesi'ne ait süpürge aracına arkadan çarptı. Çarpmanın ardından alev alan otomobildeki yaralı 4 kişi yoldan geçen diğer sürücüler ile belediye işçileri tarafından araçtan çıkarıldı. Can pazarının yaşandığı kaza yerine ihbar üzerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Kaza yerine gelen sağlık ekipleri yaralılara müdahale ederken itfaiye ekipleri de alev alev yanan otomobile müdahale etti. Kazada ağır yaralanan ve olay yerine gelen sağlık ekiplerinin uzun süre kalp masajı yaptığı Tugay Güzel , hastaneye götürülürken hayatını kaybetti. Başka bir yaralı da okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesi'ne götürülürken yolda öldü. Ağır yaralı 2 kişi tedavi altına alındı.

Kaza sonrası alev alan otomobil, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Tamamen yanan araç hurdaya döndü. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı. Yorum Gönder

Etiketleri :