GENELKURMAY NECDET ÖZEL ŞAH SAYGI KARAKOLU'NA ÖZEL MESAJ YOLLADI

 

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Orgeneral Özel, Süleyman Şah Saygı Karakolu personeline hitaben özel bir Kurban Bayram mesajı yayımladı. 

Karakol personelinin, tevdi edilen görevi çok kritik bir dönemde layıkıyla yerine getirdiğini vurgulayan Özel, bundan sonra da aynı asallarla, ecdada yakışır şekilde görevlerini başarıyla yerine getireceklerine, Türk milletini ve Türk Silahlı Kuvvetlerini başarıyla temsil ederek, onur ve şerefini savunacaklarına inancının tam olduğunu bildirdi. 

Karakoldaki personelden yalnız olmadıklarını, arkalarında Yüce Türk milletinin ve 76 milyon yurttaşın bulunduğunu unutmamalarını isteyen Özel, "Gözümüz, kulağımız ve gönlümüz hep sizlerle beraberdir. Sizden gelecek tek bir haberle, Silahlı Kuvvetlerimizin hatıranda yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin" ifadesine yer verdi. 

Orgeneral Özel, Süleyman Şah Saygı Karakolu'nda, vatana adanmışlık ruhuyla kenetlenmiş olarak görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin ve ailelerinin bayramlarını kutladı.
Kaynak: Anadolu AjansıYorum Gönder

Etiketleri :