Eskişehir'de akşam yemeğine kan bulandı ! 3 ağır yaralı !

 Olay, saat 23.00 sıralarında meydana geldi. 4 çocuk babası Soytürk Ç., iddiaya göre kendisinden boşanmak isteyen ve bir süredir de ayrı yaşadıkları eşi Çiğdem Ç.’nin annesi Aynur Ç. ile birlikte kaldığı 5 katlı apartmanın bodrum katındaki evine gitti. Kapıyı çalıp içeri giren Soytürk Ç., çıkan tartışmada sofrada yemek yemekte olan kayınvaldesi Aynur Ç., kayınbiraderi Muhammet Murat Ç. ve eşi Çiğdem Ç.’ye tabancayla ateş etti.

Silah sesleri üzerine komşuları polise haber verirken Soytürk Ç. olay yerinden bir otomobile binerek kaçtı. Kafasından yaralanan Muhammet Murat Ç. ile omzundan ve kafasını sıyırıp geçen kurşunla yaralanan annesi Aynur Ç. ambulansla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi’ne, kafasından ve sağ bacağından yaralanan Çiğdem Ç. de Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan yaralılardan Çiğdem Ç. ve kardeşi Muhammet Murat Ç.’nin durumlarının ağır olduğu belirtildi.

EŞİ POLİS KORUMASINDAYDI
Çiğdem Ç.’in polis koruması altında olduğu öğrenilirken, kaçan Soytürk Ç.’nin yakalanması için polis çalışma başlattı. 

Yakınları, Soytürk Ç. ile eşi Çiğdem Ç.’nin geçimsizlik nedeniyle bir süredir ayrı yaşadıkları, 4 çocuğun da babada kaldığını belirttiler.

Boşanmak için mahkemeye başvuran çiftin davasının henüz görülmediği öğrenildi.Yorum Gönder

Etiketleri :