Eski Eşine Kurşun Yağdırdı

İstanbul Esenyurt'ta dini nikah ile 11 sene yaşadığı eski eşi tarafından sokak ortasında adeta kurşun yağmuruna tutulan 41 yaşındaki kadın olay yerinde hayatını kaybetti.

İstanbul Esenyurt ilçesinde sokak ortasında yeni bir kadın cinayeti meydana geldi. Esenyurt'ta bir kadın daha önceki eski eşi tarafından sokak ortasında kurşun yağmuruna tutuldu. Talihsiz kadın kurşunların hedefi olurken olay  yerinde hayatını kaybetti. Eski eşin silahlı saldırısına uğrayan kadın yaşamını yitirdi. 

Esenyurt'ta daha önceki eski eşi tarafından sokak ortasında kurşun yağmuruna tutulan kadın  vucuduna aldığı 7 kurşunla olay yerinde hayatını yitirdi. 

Silahlı saldırı olayı, akşam saat 19:30 sıralarında, Esenyurt Namık Kemal Mahallesi 133. Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen ilk bilgiye göre 41 yaşında olan Ömür Alarçin adlı kadın 11 sene birlikte yaşadığı dini nikahlı eşi Aydın Ç.'den bir süre evvel ayrıldı. Yaşanan ayrılığın hemen peşinden Aydın Ç. akşam saatlerinde evine giden daha önceki eşinin karşısına çıkarak birden silahına sarıldı. Sokak ortasında çevredeki herkesin gözü önünde daha önceki eski eşini kurşun yağmuruna tutan kişi, daha sonra aracıyla hızlıca olay yerinden kaçmayı başardı.

Silahlı saldırı esnasında vücuduna 7 sayı kurşunun isabet eden 41 yaşındaki Ömür Alarçin kanlar içinde yere yığıldı. Bölgede bulunan vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen 112 Acil sağlık  ambulansı ve sağlık ekipleri, Alarçin'in hayatını kaybettiğini belirledi.

Polis ekipleri, çevrede güvenlik tedbiri aldıktan sonra hadise yerinde inceleme düzenledi. Alarçin'in cesedi otopsi raporu için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis, Ömür Alarçin'i öldüren katil zanlısını yakalamak için çalışma başlattı.Yorum Gönder

Etiketleri :