Eşinin Yasak Aşkını Öldüren ve İntihar Eden İbrahim Işık'ın Ağlatan Vasiyeti

Eşiyle aşk yaşadığı öne sürülen işadamını öldüren ve sonrasında intihar eden İbrahim Şahin'in cebinde bulunan mektup herkesi ağlattı.

Rize'de yaşayan İbrahim Şahin'in (35) eşi Ü.Ş. iddiaya göre mobilya ticareti yapan işadamı Muhammet Abdullah Yumuşak (42) ile yasak aşk yaşıyordu. Durumu öğrenen İbrahim Şahin, önceki gece konuşmak için işadamı ile buluştu. Ali Paşa mevkisinde buluştuğu Muhammet Abdullah Yumuşak'ı başından vurarak öldüren Şahin, yakınlarını arayarak durumu anlattı.
 
Şahin daha sonra otomobille Gündoğdu'ya gitti. Deniz kenarındaki kayalıklarda Şahin'e ait cüzdan ve telefon bulundu. Denizde yapılan aramada Şahin'in cesedine ulaşıldı. Şahin'in başından tek kurşunla intihar ettiği ve denize düştüğü belirlendi. 
 
'VELAYETİ ONA VERMEYİN' 

Şahin'in cebinden ise 3 sayfalık mektup çıktı. Talihsiz adamın intihar etmeden önce yazdığı "Vasiyetimdir" başlıklı mektup, okuyanları duygulandırdı. Şahin, mektupta şu ifadeleri kullandı: "Ben İbrahim Şahin, vasiyetimdir. Aslında eşimi de öldürmeyi düşünmüştüm ama oğlum Çağatay buna engel oldu. Ben öldükten sonra 4 yaşındaki oğlumu hiçbir şekilde annesine vermeyin. Velayetini bacanağıma, o kabul etmez ise Bursa'da yaşayan anne ve babama verin. Çağatay ülkesi için hayırlı bir evlat olarak yetiştirilsin. Ben öldükten sonra kefene sarılmadan önce oğlumun kokusunun olduğu atletle gömülmek istiyorum. Defnedilmeden önce annem ve oğlum beni mutlaka öpsün. Oğlumu her yıl mezarımın başına mutlaka getirsinler. Herkes hakkını helal etsin. Ben eşime kesinlikle hakkımı helal etmeyeceğim"Yorum Gönder

Etiketleri :