Elbiseleriyle Denize Atlayan Yunus'un Arama Çalışamaları Devam Ediyor

Dün gece 02:00 sularında Trabya Sahilinde elbiseleriyle denize atlayan Yunus Demir ,denize atladıktan sonra gözden kayboldu. Arama çalışmaları hala devam ediyor.

Olay gece saat 02:00 sıralarında Sarıyer Tarabya Sahili'nde meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, eşi Öykü Demir ile sahilde oturan Yunus Demir, bir süre sonra üzerindeki giysilerle birlikte denize atladı. Bir süre denizde yüzen Yunus Demir, daha sonra gözden kayboldu.

ENDİŞELİ GÖZLERLE ÇALIŞMALARI İZLEDİ

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Deniz polisi ve Sahil güvenlik ekibi denizde arama çalışması yaptı. Öykü Demir ve annesi ise endişeli gözlerle çalışmaları izledi.

DENİZDE YÜZEN CİSİM HAREKETLİ DAKİKALARIN YAŞANMASINA NEDEN OLDU

Aramalar sırasında denizde yüzen bir cisim bulunduğunun fark edilmesi üzerine ise hareketli dakikalar yaşandı. Denizde yüzen cisim nedeniyle Öykü Demir, kısa süreli panik yaşarken, yapılan incelemede denizdeki cismin poşet olduğu anlaşıldı. Aramalar sürerken, Öykü Demir, sahilde bir süre oturarak göz yaşı döktüğü görüldü. Karanlık nedeniyle aksayan çalışmalar  günün aydınlanması ile birlikte çalışmalar yeniden başladı.

Yunus Demir
DHAYorum Gönder

Etiketleri :