Dev reklam panosu fırtınada yola devrildi !

Dün akşam saatlerinde İstanbul'da başlayan fırtınanın ilerleyen saatlerde daha da kuvvetlenmesiyle vatandaşlar zor anlar yaşadılar.E-5 karayolu Mecidiyeköy -Edirne istikametindeki dev reklam panosu yola devrildi.

Olay, saat 22.30 sıralarında E-5 Karayolu Mecidiyeköy mevki Edirne istikametinde meydana geldi. Alınan habere göre, İstanbul’da gün boyu devam eden şiddetli rüzgar ve fırtına şehri olumsuz yönde etkiledi. Akşam saatlerinde E-5 Karayolu Mecidiyeköy mevkiinde şiddetli rüzgar ve fırtına nedeniyle dev bir reklam panosu yerinden sökülerek yola devrildi. Devrilme sonucu Edirne istikametinde 2 şerit trafiğe kapandı. Olay yerine gelen polis ekipleri, dubalarla 2 şeridi kapatırken, trafik tek şeritten kontrollü bir şekilde verildi. Öte yandan şiddetli rüzgar nedeniyle aydınlatma lambalarının da sallandığı görüldü.

Uzmanlar akşam yaşanacak fırtına için uyarılarda bulunsa da vatandaşlar şikayetçi. Rüzgarın bu derece etkili olması hava yollarını da etkiledi. Bazı seferler iptal edilirken bazı uçaklar da İstanbul’a yakın havaalanlarını tercih etmek zorund kaldı.
(İHA)Yorum Gönder

Etiketleri :