CHP İrtibat Bürosuna Silahlı Saldırı Düzenlendi

İstanbul Maltepe CHP irtibat bürosuna kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı düzenlendi.

Maltepe'de, CHP mahalle temsilciliğine silahlı saldırıda bulunuldu.

İşte Türkiye nin yeni enerjisi!

MALTEPE'de CHP'nin seçim irtibat bürosuna dönüştürülen dükkanın camlarında silahlı saldırının izleri bulundu.  Art arda fişek atma özelliğine sahip av tüfeğiyle gerçekleştirilen saldırıda büronun camları kırıldı. Gece yine av tüfeğinden açılan ateşle bir otomobilde hasar meydana gelmesi üzerine yakalanan 2 kişinin söz konusu olayın da şüphelileri olarak sorgulandığı öğrenildi.

SABAH BÜROYA GELEN GÖREVLİLER FARK ETTİ

Edinilen bilgiye göre sabah saatlerinde seçim bürosuna dönüştürülen dükkana gelen parti görevlileri camlarda ateşli silahın yol açtığı kırıkları gördü. Bunun üzerine polise haber verildi.
ÇOK SAYIDA BOŞ FİŞEK BULUNDU

Yapılan incelemede büronun önünde çok sayıda boş fişek bulundu. Olayla ilgili çevrede bulunan güvenlik kameraları incelendi. Gece saatlerinde bir otomobile av tüfeğiyle ateş açılması olayını araştıran polis 2 kişiyi gözaltına aldı.

2 KİŞİ GÖZALTINDA. İLÇE BAŞKANI AÇIKLAMA YAPMADI

Bu 2 kişinin CHP seçim bürosuna ateş açılması olayının da şüphelileri olabileceği belirtiliyor. Öte yandan olay yerine gelen CHP Maltepe ilçe başkanı Hasan Solmaz konuyla ilgili bir açıklamada bulunmadı. Polis olayla ilgili soruşturması sürüyor.DHAYorum Gönder

Etiketleri :