Sgk Haberleri Ana Sayfa
Son Dakika:
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Oğlu Bilal Erdoğan ses kaydı ile ilgili son dakika gelişmeler son haberler, kim ne dedi, acaba montaj mı bu idda hakkında en son gelişmeler son durum, haber.sgk.net adresinin bu haberinin detayında sizlerlerle...

Dün gece yarısına yakın gündeme bir bomba düştü. Bilal Erdoğan ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan arasındaki konuşma olduğu idda edilen ses kaydı Youtube'a yüklendi. Bu video şu aralar 2 milyon kadar izlenmiş durumda. Daha sonra Başbakan bu konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu.

BAŞBAKANLIKTAN AÇIKLAMA GECİKMEDİ
Erdoğan’la oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kaydı gündeme bomba gibi düştü. Başbakan ve oğlu Bilal Erdoğan arasındaki ses kaydına açıklama geldi. Başbakan Erdoğan ve oğlu arasındaki ses kaydı için "Ahlaksızca bir montaj ürünü olup tümüyle gerçek dışıdır açıklaması yapıldı"

Bu durumda YOUTUBE'a videoyu yükleyen kişi " Bu yapılanlar inkar edilirse para kaçırma ve taşıma görüntülerini servis ederim " şeklinde açıklama yapıldı.

bu durumda HABER7'nin BURADAKİ haberinde konuşmaların montajtan öte olmadığı dile getirili.

Şimdi gözler YOTUBE'a ses kaydını yükleyen kişinin gerçekten videoyu yükleyip yüklemeyeceği hususuna çevrildi.


Bu haber ile alakalı Twitter ve facebook üzerinden konuşmaların gerçek olduğu ile ilgili iddalar var. Başbakan'ımız Erdoğan, Bunu Ahlaksızca yapanlar ile Hukuki olarak görüşeceğini de ayrıca dile getirdi. Seçim arefesinde bu tür haberlerin çıkması kesinlikle Hükümet'i ve Başbakan'ımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ı hedef almaktadır.

HABER.SGK.NET 25/02/2014 11:55


25 Şubat 2014 Salı 11:38

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

29 Ekimde Öğretmenler Ek Ders Ücreti Alacak...
29 Ekim'de Öğretmenler Ek Ders Ücreti Alacak mı? 29 Ekim gününün resmi tatil olmasının ardından öğretmenlerin...

Haberi Oku