Ataşehir'de bir aracın içinde mahsur kalan genç kız polisten yardım istedi

İstanbul Ataşehir'de genç bir kız,lüks bir otomobil içinde uyuya kalmış,uyandığında aracın kapılarının kilitli olması üzerine mahsur kaldığı için polisi arayarak yardım istedi.Polis,itfaiye,ambulans ekipleri olay yerine geldi...


Gelen bilgilere göre hadise, saat 10.00 sularında İstanbul Ataşehir Topçu İbrahim Sokağı’nda gerçekleşti. Gelen iddalara göre, B.K isimli genç kız aracın içinde uyuya kalmış. Uyandığında aracın içinde kilitli kaldığını gören B.K, panik içinde polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine, itfaiye, polis ve ambulans ekipleri geldi. Bu sırada görüntüsünü gizleyen genç kız, basın mensuplarından yüzünü kapatarak görüntü alınmaması için epey çaba sarfetti.

Olaya müdehale eden itfaiye ekibi, arabanın içindeki genç kızın telefon numarasını aldı ve kıza telefon ederek yardımcı olmaya çalıştılar. Genç kız, telefonda gözyaşları içerisinde itfaiye ekiplerine aracın kilidinin açılmadığını söyledi. Ekipler genç kızdan aldığı bilgiyle aracın sahibi olan Y.B’ye telefon açarak durumu bildirdi. Aracının camlarının kırılmasını istemeyen Y.B, anahtarları itfaiye ekiplerine gönderdi. Genç kız panik halinde dışarı çıkarken kameralardan yüzünü gizlemeye çalıştı.

Polis arabasına binerken genç kız yüzünü kapattı. Hadiseyi duyup olay yerine gelen B.K’nın bir arkadaşı ise ”Sadece gölge olduğu için arabanın içinde uyumak istemiş. Sonra kilitli kaldığını anlayınca, panik olup polisi aramış” diye açıklamalarda bulundu.

 


Kaynak: MilliyetYorum Gönder

Etiketleri :