27.02.2014 BURDUR MİTİNGİ BAŞBAKAN ERDOĞAN CANLI YAYIN


Şu anda konuşan Canlı Yayında Konuşan Recep Tayyip Erdoğan Cemaatin Lideri Fetullah Gülen için " Ey Hoca Pensilvanya'da Durma Türkiyeye Gel " şeklinde açıklama yaptı ve devam etti. Detaylar Haber.sgk.net adresinde

Burdur'da halka miting yapan Erdoğan, Sevgili kardeşim çok kötü şekilde ciddi bir saldırı ile karşı karşıyayız. Bu saldırı sadece benim şahsıma yönelik değil benim aileme benim arkadaşlarıma yönelik bir saldırı değil, hükümetimize yönelik bir saldırı değil, Türkiye Cumhuriyeti'ne Türkiye'nin istiklaline ve bağımsızlığına yapılıyor, gazetelerde gördünüz tamamen hukuk dışı  biçimde üç günden fazla bir süre kendileri dışında binlerce kişinin telefonunu dinlemişler. Birbiri ile ilişkisi alakası irtibatı olmayan binlerce siyasetçinin işadamının Cumhurbaşkanı'nın başbakakın genelkurmayın telefonlarını dinlemişler. Şantaj, vakti saati geldiğinde onu yayına alıp tehtit ediyorlar dedi.

Türkiye cumhuriyetinin enerji bakanının selam üyesidir diye telefonunu dinliyorlar. Bir çok yurt dışında bir çok gizli görüşme yapan enerji bakanını dinliyorlar dedi.

Konuşmasında Fetullah Gülen için " Ey hoca eğer bir sıkıntın yok ise oradan konuşma buyur ey hoca Pensilvanya'dan kalk Türkiye'ye gel ifadesini kullandı.
Yorum Gönder

Etiketleri :