25 Mart 2014 tarihinde Ne Kasedi Yayınlanacak ? Erdoğan 25 Mart ses kasedi konuşmaları

Bildiğiniz Üzere AKP ile Cemaat arasındaki savaş malesef Türkiye'nin zararına. Özellikle Cemaat'in sızdırdığı ses kayıtları gündemdeki yeri bir türlü düşmüyor, düşürmüyorlar. Her gün yeni birşeyler çıkartıyorlar. Dün Odatv.com sitesinde yapılan bir haberde Başbakan'ımız için yeni bir kaset iddasında bulunuldu ve bu kasetin yayın tarihine ise 25 mart 2014 denildi. Bununlada kalınmadı, bu yayından sonra Erdoğan o koltukta oturamayacak istese dahi oturamayacak denildi.

Bu habere geçmeden önce, Türk halkının son derece sağ duyulu olacağını biliyorum. Hangi haber ya da ne olursa olsun bir kişiyi böyle çirkin bir tezgahla yıkmaya bu ülkede kimsenin gücü yetmez bunu belirteyim sizlere. Peki haberin içeriğinde neler var dı ? Nelerden bahsediliyor ? İşte Odatv.com sitesinin haberi şu şekilde devam ediyor.


İşte konuyla ilgili İnternethaber sitesinden Süleyman Özışık’ın o satırları: 

“(…) Ancak herkesin inandığı, artık cemaat mensuplarının bile inkar edemediği bir gerçek var. O gerçek, yasal olmayan kasetlerin bizzat cemaatin eliyle servis edildiği. Çünkü eskiden gizlice yapılan bu iş artık herkesin gözü önünde yapılıyor. Cemaati savunan kesim, "Yakında piyasaya çıkacak kasetleri izleyince sokağa çıkacak yüzünüz kalmayacak" demekte beis görmüyor.

Geçtiğimiz yazıda tehdit unsuru olarak kullanılan bu kasetlerin içeriklerini ayrıntılarıyla dikkatinize arzetmiştim. Merak eden arşivden o yazılara ulaşabilir.

O yazıyı okuyan herkes günlerdir, "Bir gelişme var mı? Yeni bilgilere ulaştınız mı?" diyerek cevap arıyor.

Evet, yeni gelişmeler var!

O kaset ulaştırılması gereken ele ulaştırıldı. Bu tarihi bir kenara not edin! Kasetin internete servis edileceği tarih, çok büyük ihtimalle 25 Mart olacak! Herkesin günahını vebalini üstlenerek söylüyorum ki, kasetin yayın tarihini, Şefkat Tepe dizisinin senaryosuna onay veren isim belirledi.

"Geride kalan kasetleri unutun! Bu kaset Erdoğan için öldürücü darbe olacak. Bu kasetten sonra o koltukta istese dahi oturamayacak. Bu kaset Türkiye'de kıyametleri koparacak. Bu kasetle ilgili kendini savunmaya ne mecali ve zamanı olmayacak. Herkes ona göre hazırlığını yapsın!" denilerek hüküm verildi.

Kasetin içeriği mi?

Kim bilir! (…)”

Bekleyip görmekten başka yapacak birşey york. Öyle ya da böyle yeni şeylerin çıkacağı ortada. Başbakanımız konuşmalarında zaten bunu biliyor ve elinizde ne varsa çıkartın diyor. Mitinglerdeki doluluk oranına ve katılıma bakıldığında Başbakanımız halkın sağ duyu ile yaklaşacağını ve seçimlerden yine birinci parti çıkacağını söylüyor ve ekliyor. Birinci partı çıkmaz isem bırakırım diyor.

Yapmayın, bu kadar çirkinleşmeyin, bırakın kararı halk versin.

M.Ç / 06.03.2014
HABER.SGK.NET

Yorum Gönder

 1. Erdi. Kara diyor ki:

  sahtekarlar

  1. son gulen iyi güler diyor ki:

   bırıncısı başbakanın siyasi ömrü bitti zaten ikincisi 25 martta olmasının sebebi 25 marttan sonra siyasilere konusma yasagı gelmesı kı bu durumda kendı yalanlarıyla mılletın beynını yıkamaya fırsat bulamıcak sonuncusu o tarıhte olmasının bır sebebıde budur lakın en onemlı sebebı ustunu ortmeye fırsatlarının olmayacak olması..

   1. İbrahim Kuzu diyor ki:

    madem böyle birşey var niye şimdiye kadar çıkarmadınız, veya niye şimdi çıkarmıyorsunuz, yoksa montajımı yetişmedi. sizler maşasınız, vatanı milleti değil sadece çıkar hesapları yapıp kendinizi düşünüyorsunuz.yaptığınız ihanet başka birşey değil.

    1. fatma gül diyor ki:

     yüzsüzler, vatan hainleri, kaset yayınlansa ne olur, millet sizi tanıdı.asıl siz bu milletin yüzüne bakamıyacaksınız, bu ülkede kalamıyacaksınız.

     1. BESTAMİ MIZMIZ diyor ki:

      allah topunuzun belasini versi̇n

      Etiketleri :