1 Aydır Kayıp Olan Erdoğan Aksoy'un Cesedi Sarıyer Sahili'nden Çıktı !

İstanbul Sarıyer Sahil Güvenlik Komutanlığı önünden dün sabah 1 aydır tv programlarında aranan 45 yaşındaki Erdoğan Aksoy'un cesedi çıkarıldı.

Beşiktaş maçını izledikten sonra ortadan kaybolan ve ailesinin bir aydır televizyon kanallarına çıkarak aradağı tekstilci Erdoğan Aksoy'un cesedi dün sabah Sarıyer'de denizden çıktı.
Tekstil atölyesi işleten ancak bir süredir işsiz olan 45 yaşındaki Erdoğan Aksoy, Beşiktaş'ın 6 Nisan'da Başakşehir'le oynadığı maçı, arkadaşlarıyla Sarıyer'de izledikten sonra ortadan kayboldu. Gece boyunca Aksoy'u arayan arkadaşları durumu genç adamın eşi ve 3 çocuğuna bildirdi. Aile , hemen polise başvurdu. Polisin aramaları da sonuçsuz kalınca aile, Aksoy'u televizyon programlarına çıkarak aramaya başladı.
ASKERLER GÖRDÜ
Dün sabah ise Sarıyer'deki Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda nöbet tutan askerler, denizde bir cesedin olduğunu gördü. Polise haber verildi. Denizden çıkartılan cesedin bir ay önce kaybolan tekstilci Erdoğan Aksoy'a ait olduğu belirlendi. Yakınlarının da teşhis ettiği Aksoy'un cesedi İstinye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis, Aksoy'un ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.Yorum Gönder

Etiketleri :