Sgk prim sorgulama şifresiz

 Ssk gün sayımı şifresiz tc kimlik no ile öğrenmek istiyorum diyenler için ssk gün öğrenme ve toplama hususunda yararlı bilgiler vereceğiz .

Daha önceden PTT Müdürlük’lerine gidilerek 1 tl  ye alınan şifreleme ile e devlet üzerinden bu işlem yapılıyordu. Halkın haklı feryadı, şifrelerin kaybedilmesinden sonra ikinci şifre için ödenen 10tl lik durumlar kısımlarda değiştirildi. Artık şifresiz olarak ssk ün toplam sayınızı öğrenebilir sorgulayabilirsiniz.

Bu arada yeri gelmişken bu PTT Müdürlük’lerinden alınan şifrelenizi kaybetti iseniz yenisini 4 tl ye alabiliyorsunuz. İlk kez alacaklar da bu işlem için Ptt Müdürlük’lerine 1 tl yerine 2 tl ödemeye başlayacaklar. Ssk Sgk gün sayısını isimle sorgulamak toplamak ve öğrenmek için yapmanız gereken tek şey hemen aşağıda bulunan bağlantıyı takip etmek ve ilgili alanları sorgulayıp güvenlik  kodunuda girerek sorgula demek işlem bu kadar basit.

Ssg Günlerinizi toplamak sorgulamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU E SGM HİZMET SORGULAMA EKRANI İÇİN

TIKLAYINIZ !Yorum Gönder

 1. ferhat taşüçlü diyor ki:

  sayın şefket tezel siteniz de yayınladıgınız hayat öpücügü istegebaglıyı kapsıyormu benim 2003 yapılandırmam bozuldu 2 ay ödeye bildim canlandırabilirmiyimsaygılar

  1. yılmaz dalkıç diyor ki:

   sn şevket tezel kız kardeşim eşinden boşandı ama bunu anlaşmalı kabul edip kız kardeşimin ölen babamda aldığı maaş kesildi kesilmişken sağlık sistemide durdu bu durumda neden boşandığı eşinden yada ölen babam üzerinden sağlık güvencesi donduruldu.cevap yaazarsanız sevinirim.

   1. menekşe özturan diyor ki:

    sgk 1986 giriş 3189 pirim 54 yaşındayım 400iş günü ödenince emekli olabilirmiyim lütven yardım edin

    1. 29773220002 diyor ki:

     riza

     Etiketleri :