Yüz nakli olan Recep Sert yüz ve mide şişmesi şikayetiyle hastaneye kaldırıldı

 İnegöl İlçesi'nde temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu yüzü tanınmayacak hale gelen Recep Sert'e, Antalya'daki Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından 18 Temmuz 2013 günü tam yüz nakli yapıldı. Beyin ölümü gerçekleşen Polonyalı turist 43 yaşındaki Andrzej Kucza'nın yüzü başarılı bir operasyonla Recep Sert'e nakledildi. 

Akdeniz Üniversitesi'nde uzun süre yoğun bakım ünitesinde kaldıktan sonra normal odasına alınan Recep Sert ile bu hastanede çalışıp böbrek nakli olan ablası Hatice'ye refakat eden Esma Akyurt arasında başlayan arkadaşlık, kısa sürede aşka dönüştü. Geçen yıl nişanlanan çiftin düğünü geçen 21 Aralık'ta İnegöl İlçesi'nde yapıldı. 

İnegöl Belediye Başkanı Ak Parti'li Alinur Aktaş'ın desteği ile belediyenin Yeniceköy Mahallesi Ek Hizmet binasında taşeron firmada hizmetli olarak 1 Mart'ta göreve başlayan Recep Sert'in, yüzünde ve midesinde şişme oluşunca bu sabah İnegöl Devlet Hastanesi Acil servisine kaldırıldı. 

Acil serviste müşahade altına alınan Sert'in durumuyla ilgili Acil Servis doktorun ameliyatı gerçekleştiren Antalya'daki doktoru arayarak rahatsızlığı ile bilgi verdi. Recep Sert'in durumunun daha da kötüye gitmesi durumunda Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilmesi istendiYorum Gönder

Etiketleri :